×

The Real Gone Tones!

20:00, 19 Oct 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Zapraszamy na podróż rock&rollowym wechikułem czasu z The Real Gone Tones!

Jeśli lubicie ciepłe brzmienia z połowy XX wieku, oraz ponadczasową moc wczesnego rock&rolla, bluesa, northern souly, garage’u, czy surf rocka, to wsiadajcie do tej machiny z nami. Spadną wam lakierki, a loki zakręcą się w druga stronę. Elektryfikacja takim koncertem skutecznie ładuje baterie!

O zespole:

The Real Gone Tones to zespół z Polski, założony w 2011 roku, przez paczkę przyjaciół, z pasji do muzyki rockabilly. Repertuar szybko wzbogacił się o rhythm'n'bluesa, odrobinę country&westernu, ostatnio kierując się coraz bardziej w stronę northern soulu, lat 60-tych, garażowego rocka i surfu. Utrzymując oldschoolowy styl przy zerowym przysztywnieniu formą, The Real Gone Tones koncertują w całej Europie, zdobywając szeroką i zróżnicowaną publiczność. W hiszpańskiej wytwórni El Toro Records wydali dwa LP "Hot Mess" (2016) i "Backseat Bingo" (2017), a także 7" "Mean Mama" (2016), "Watch Out!" (2017), do tego także samodzielnie opublikowaną EP-kę "So cool" (2015). Obecnie występują w składzie: charyzmatyczna Marla Marvel na wokalu, gitarze akustycznej i tenorowej, niezwykły Gregory Pick, czarnoksiężnik gitary elektrycznej, niemożliwy do przeoczenia Little Jim na kontrabasie i gitarze basowej, oraz maestro alchemii perkusyjnej Krzysztof Mika.

REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes