×

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND “Glamorous Woman” - 21:30

21:30, 23 wrz 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

🚩23 wrzesień 2023

Klasyczna uroda, elegancka piękność, oraz błysk kamieni i powiew wachlarzy z piór w dynamicznych występach burleskowych gwiazdy czeskiej sceny burleski Linde Von Schwärze. Glamour najlepsze określenie opisujące ten wieczór.

Show Burlesque Dance Live Band to jedyne show z akompaniamentem muzyki na żywo na naszej rodzimej polskiej scenie. Zgrani artyści, wokaliści, tancerki, creme de la creme burleskowej performansu, i wspaniały program ułożony w zawsze nowe, wyjątkowe show z muzyką na żywo!

💥 Zapraszamy na rewię, kabaret i musical z widowiskowymi numerami burleskowymi oraz wokalnymi wykonami naszych wokalistek i wokalistów do akompaniamentu bandu pod kierownictwem wirtuoza pianina - Sebastiana Łobosa. Usłyszycie barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka ("Cieniu") oraz zobaczycie najlepszą taneczną burleskę w towarzystwie wyczynowych choreografii tancerek.

💋 Przyjdź i zobacz to jedyne w Polsce wydarzenie w trzech odsłonach. Koktajle, najlepsze trunki i atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji. Show z emocjami i burleską na najwyższym poziomie!

🎼 OBSADA:
Kinga Malewska - scenariusz, produkcja, choreografia
Sebastian Łobos - przygotowanie muzyczne i piano
Linde Von Shwarze - burleska,
Jakub Luboiński - prowadzenie, wokal
Kate Rex - wokal
Ola Turoń - wokal
Anna Yefimenko "Miss Erida" - taniec
Karolina Świetlaga - taniec
Ion Virlan - kontrabas, gitara basowa
Kuba Lechki - perkusja
REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Czas na dokonanie transakcji 10 minut