×

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - BRITISH BURLESQUE QUEEN SHOW

21:30, 24 Jun 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Pierwsze w Polsce Show Burlesque z bandem na żywo, to najwyższej klasy emocje, ale i światowej sławy performerki! W urodziny naszej założycielki mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wieczór królowej wprost z wysp. Trzykrotna zwyciężczyni konkursu na najbardziej wpływową postać burleski Wielkiej Brytanii 1st Century Burlesque, najlepsza Londyńska performerka London Cabaret Awards, piękność z wykształceniem tanecznym, całkowicie oddana oryginalnemu duchowi burleski. Modelka Vogue, ID i Harpers Bazaar i aktorka The Crown, olśniewa publiczność na każdym kontynencie i na całym świecie od ponad dekady występując dla takich marek jak: Betsy to Orient Express, Vogue, Veuve Clicqot, YSL, Dolce & Gabbana, Bvlgari, Givenchy i Paris Fashion Week, a także dla brytyjskiej rodziny królewskiej, włoskiej mafii i elitarnej Grand Prix. Wreszcie, producentka swojego własnego programu na West End. Panie i Panowie wyjątkowa BETSY ROSE!

Wyjątkowy wieczór którego koneserzy dobrej muzyki i prawdziwej, olśniewającej sztuki burleskowego performansu po prostu nie mogą przegapić! Jak zwykle już nowe aranżacje utworów wprost z repertuaru Gwiazdy, piękne kostiumy, barwny wokal Kate Rex, wirtuozeria wokalna Oli Turoń. Wieczór poprowadzą Kate Rex i Jakub Luboiński.

Zapraszamy na najbardziej prestiżowe wydarzenie tego lata!

---------------------------
“Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! To jest właśnie Show burlesque dance! W tym Show kobiecość i jej walory grają główną rolę. Opowiadają o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, kostiumy i muzyka na żywo. Kobiecość jest żywa i wrażliwa, tak jak synergia artystów na scenie mających na siebie baczenie. To czysta sztuka tworząca za każdym razem doznanie czystej radości i zachwytu”
Kinga Malewska


SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- Po 12 letniej karierze w branży eventowej, projekt ten stał się inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty. Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.


REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes