×

W hołdzie Annie Jantar - Scena pod Regałem.

15:00, 25 Jun 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Witamy Państwa niezwykle słonecznie!

Z wielkim zaszczytem i ogromną przyjemnością chcemy zaprosić Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Na scenie Vertigo pojawią się artyści z wrocławskiej Sceny pod Regałem, którzy przypomną największe przeboje Anny Jantar, specjalnie dla Państwa!

A co Państwo usłyszycie?

Tylko największe hity polskiej estrady!

Zapraszamy wszystkie fanki i fanów lat 70'tych na recital poświęcony aniołowi polskiej sceny muzycznej - ANNIE JANTAR!

Mimo, że odeszła od nas 43 lat temu, to jej piosenki , jej twórczość, jej duch ciągle nas przenikają, a jej utwory zawsze nastrajają pozytywnie do szarawej codzienności.

Jeśli szukacie odrobiny radości, uśmiechu i wytchnienia, to wiedzcie, że…

TO WYDARZENIE JEST WŁAŚNIE DLA WAS!

Podczas niedzielnej Gali Koncertowej zabrzmią największe przeboje z repertuaru Anny Jantar, które na zawsze zapisały się na kartach muzycznej historii w naszym kraju.

Usłyszą Państwo m.in. :

"Baju Baj..." , Radość najpiękniejszych lat" , "Nic nie może przecież wiecznie trwać" "Wielka Dama tańczy sama", "Najtrudniejszy pierwszy krok" oraz wiele, wiele innych utworów, które każdy z nas od czasu do czasu pod nosem.

Koncert odbędzie się już 25 czerwca w niedzielę o godzinie 15:00

Jak zawsze na koncercie Sceny pod Regałem dominować będzie różnorodność wokalna i interpretacyjna co tylko wzbogaci niewątpliwie nasz koncert i zapewni jeszcze więcej doznań artystycznych.

Nasze koncerty to zawsze ogrom pozytywnych wibracji, wspólne śpiewanie do ostatniego utworu oraz rodzinna atmosfera na scenie i publiczności!

REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes