×

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - ¡Hola! Muchacha - Latin Show

21:30, 17 cze 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Mambo czy Cza cza, Salsa czy Samba, tego wieczoru będzie pikantnie. Dos mujeres (dwie kobiety), Miss Mistress i Lillet L’amour, ponętne i obłędnie ruszające biodrami gwiazdy burleski, zainspirowane Kubą, Meksykiem i Ameryką Południową zagotują waszą krew i zrobią rozgrzewkę przed latem. Na scenie również popisy wokalne i tancerki Show Burlesque z nowymi choreografiami. Nasz Live Band już przebiera nogami by to wszystko nam zagrać!
A dla niewtajemniczonych, słowo salsa oznacza sos lub smak, sugerujący pikantne i aromatyczne doznania, co w odniesieniu zarówno do tańca jak i muzyki można łączyć z faktem, że wrażenia tego wieczoru będą HOTtes EVER 🔥
Gwiazdami tego wyjątkowego wieczoru będą:
Miss Mistress słowiańska królowa burleski (Queen of classical burlesque - Slavic Burlesque Festival 2019). Pierwsza ukraińska performerka burleski.

Lillet L’amour nasza rezydentka i showgirl, tancerka i miss piękności, która jak zwykle zachwyci nas swoim wdziękiem, sexapeallem i kostiumami.

Nowe numery, nowe aranżacje, piękne kostiumy, barwny wokal Kate Rex, wirtuozeria wokalna Oli Turoń energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu).

Live Band: Wirtuoz Pianina i smakosz retro muzyki Sebastian Łobos, na kontrabasie budujący fundament harmonii - Ion Virlan, narzucający rytm na perkusji - Kuba Lechki i saksofonista, a także nasz dostojny i przystojny wokalista Jakub Luboiński

“Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! To jest właśnie Show burlesque dance! W tym Show kobiecość i jej walory grają główną rolę. Opowiadają o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, kostiumy i muzyka na żywo. Kobiecość jest żywa i wrażliwa, tak jak synergia artystów na scenie mających na siebie baczenie. To czysta sztuka tworząca za każdym razem doznanie czystej radości i zachwytu”
Kinga Malewska


SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- Po 12 letniej karierze w branży eventowej, projekt ten stał się inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty. Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.

REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Czas na dokonanie transakcji 10 minut