×

WOJNA PŁCI : Najpiękniejsze Piosenki o Miłości

15:00, 11 cze 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Drodzy Państwo,serdecznie zapraszamy Was na prawdziwą, muzyczną gratkę do Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Już 11 czerwca o 15:00 na naszej scenie dojdzie do wyjątkowej potyczki na słowa i dźwięki w wykonaniu dwojga niezwykle utalentowanych ludzi.

Za pomocą najpiękniejszych utworów polskiej estrady, o niewątpliwie miłosnym zabarwieniu, będą rozstrzygać i odpowiadać na wiele odwiecznych, filozoficznych pytań, dotyczących damsko-męskich relacji, Adrianna Górka i Wojciech Dereń.

Cały koncert będzie obfitował w liczne zwroty akcji, ale nie bójcie się Państwo... nasi artyści poprowadzą Was przez tą wyboistą drogę z uśmiechem na ustach i z należytą nutą kabaretowej charyzmy, która z pewnością udzieli się wszystkim widzom na sali :)

W repertuarze znajdą się utwory m.in. Alicji Majewskiej, Marka Grechuty, Andrzeja Zauchy, Eugeniusza Bodo, Kayah, Anny Jantar czy Agnieszki Osieckiej. Obiecujemy również kilka niespodzianek!

Zaciekawieni? Na dokładkę dodajmy, że solistom będzie towarzyszyć zespół muzyczny złożony z najlepszych, wrocławskich muzyków! Brzmi jak idealny plan na niedzielne popołudnie!

Zapraszamy więc wszystkich Was byście osądzili kto w tej muzycznej potyczce skradnie więcej serc na widowni. Do zobaczenia

REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Czas na dokonanie transakcji 10 minut