×

IMPROKRACJA - "5 dzielnic: Psie Pole" - wrocławska komedia improwizowana

20:00, 27 Jun 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Improwizowany spektakl komediowy! Bez scenariusza, tworzony na oczach widowni!

Improkracja występuje na scenach stolicy Dolnego Śląska już od ponad 12 lat. Pierwszy spektakl graliśmy w Śródmieściu, pochodzimy z Ołbina, Psiego Pola, Oporowa i Stabłowic, a najbardziej lubimy spacerować w Parku Szczytnickim i Parku Wschodnim. Wrocław jest bogatym miejscem, obfitującym w najdziwniejsze i najpiękniejsze wspomnienia ich mieszkańców. W naszym nowym cyklu będziemy się inspirować każdorazowo wybraną przez nas dzielnicą Wrocławia.
Przyjdźcie, poznajcie prawdziwe i wymyślone historie o pierwszej dzielnicy z naszego cyklu wrocławskiego. Psie Pole - legendarne pole średniowiecznej bitwy czy oaza spokoju na mapie Wrocławia. Najmroczniejsze sekrety tej dzielnicy, ale też wzruszające historie miłosne, turystyczne ciekawostki i know how miejscowych ludzi. To wszystko zainspiruje nas do opowiedzenia naszej wersji historii tej dzielnicy.

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes