×

IMPROKRACJA - Kierowca kończy kurs w pobliżu - rozmowy z taxi feat. Rafał Derkacz

20:00, 13 Jun 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

mprowizowany spektakl komediowy z gościem specjalnym - Rafałem Derkaczem!

Skoro z jednej krótkiej rozmowy można się dowiedzieć wiele o drugiej osobie, to jak bardzo można poznać człowieka podczas jednego kursu taxi? Improkracja razem z publiką stworzą kilka postaci, które nadadzą ton całemu spektaklowi. Poznamy ich za każdym razem podczas podróży z punktu A do punktu B. Wszystko oczywiście będzie zaimprowizowane.

Do tego spektaklu zaprosiliśmy wyjątkowego aktora, związanego z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu - Rafała Derkacza!

Rafał jest absolwentem Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku na Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Aktor Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Zadebiutował w spektaklu dyplomowym „Świętoszek” w reżyserii Pawła Aignera oraz spektaklu muzycznym „Być jak Beata” w reżyserii Piotra Domalewskiego. Brał udział w licznych festiwalach w Polsce oraz warsztatach lalkarskich i muzycznych w kraju i za granicą. Współpracował z Teatrem im. H. Modrzejewskiej w Legnicy, Teatrem Miejskim w Gliwicach oraz Teatrem „Lalka” w Warszawie. Finalista 37. i 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz laureat Nagrody im. Jana Wilkowskiego. Dwukrotnie otrzymał Kryształową Pestkę- nagrodę dziennikarzy na Międzynarodowym Festiwalu PESTKA (2018 i 2022).

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes