×

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - Boudoire Night

20:30, 15 Apr 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

„I wanna be evil” - śpiewała Eartha Kitt, która stała się inspiracją do powstania najnowszego pokazu anielsko pięknej, złotowłosej performerki, Lillet L’amour. Tym razem zadziorna odsłona wieczoru z burleską i bandem na żywo w Vertigo Jazz Club. Będziemy niegrzeczni! Pod sufitem zdobionym chmurami, w klimatycznych przestrzeniach restauracji, pojawi się kokieteria, groteska i boudoir owa burleska! Wystąpią wasi ulubieni artyści Show Burlesque Dance Live Band, męski i żeński wokal, kabaretowa konferansjerka, oraz najlepsza, widowiskowa burleska naszej headlinerki Lillet L’amour. Miss warszawy 2022, królowa burleski na festiwalu w Zurichu, piękna taneczna burleska tylko u nas do akompaniamentu band'u!

Usłyszycie tego wieczoru: barwny wokal Kate Rex i Oli Turoń energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu, skrzypiec i pianina.
Tym razem świętujemy sztukę w pełnym wymiarze, żarty, burleska, taniec, wokale, band na żywo i kabaretowe prowadzenie! Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę. Możliwość zamówienia drinków i kolacji a la carte.

------------------------------
Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu!

Kinga Malewska - odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną. Styl tego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej Polsce i nie tylko.

SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.

Time for transaction is 10 minutes