×

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - Burla Aprilis

20:30, 1 kwi 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Na klimatycznej scenie Vertigo Jazz Club, pod sufitem zdobionym chmurami pojawi się żart, groteska, akrobatyka i burleska! Wieczór pełen rozrywki w prawdziwie żartobliwym, burlesquowym i cyrkowym stylu! Z okazji Prima Aprilis wystąpią artyści Show Burlesque Dance Live Band, męski i żeński wokal, kabaretowa konferansjerka, oraz piękna, słowiańska burleska - MISS MISTRESS. Królowa klasycznej burleski na festiwalu Slawik Burlesque Festiwal, pierwsza Ukraińska performerka burleski tylko u nas zatańczy do akompaniamentu band'u!
Burla Aprilis zaskoczy tym razem jeszcze bardziej! Naszym gościem specjalnym będzie cyrkowiec, aktor i absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku tworzący autorskie pokazy, pełne humoru, męskiego magii i akrobatyki CIRQUE HIMERUS!
Usłyszycie tego wieczoru: barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu, skrzypiec i pianina.
Tym razem świętujemy sztukę w pełnym wymiarze, żarty, burleska, taniec, wokale, band na żywo i kabaretowe prowadzenie! Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę. Możliwość zamówienia drinków i kolacji a la carte.

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu!

Kinga Malewska - Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną. Styl tego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej polsce i nie tylko.

SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.

Czas na dokonanie transakcji 10 minut