×

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - Variety & Burlesque Night

17:00, 25 Mar 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Na klimatycznej scenie Vertigo Jazz Club, pod sufitem zdobionym chmurami pojawiają się same gwiazdy! Wieczór pełen rozrywki w prawdziwie cyrkowym stylu sztuk wielu, męski i żeński wokal, kabaretowa konferansjerka, oraz piękna, nagradzana w Europie burleska słowackiej gwiazdy Michelle Marvelous, tylko u nas przy akompaniamencie band'u! Variety & Burlesque Night zaskoczy nie tylko pięknem i powabem burleski, ale i kunsztem scenicznym z cyrkowym zacięciem!
Michelle Marvelous, klasycznie wykształcona tancerka, z pasją do cyrku i kabaretu. Zachowując elegancję i wyszlifowany styl zastąpiła buty pointe hula hopami! Od 10 lat performerka, w świecie burleski od lat 4, charakteryzuje ją połączenie widowiskowych umiejętności, sztuki i klasycznego piękna. Sylwetka klepsydry, wdziękiem i całkowitą umiejętnością oczarowania widza, zyskuje rzesze fanów na najlepszych scenach Wiednia i na Słowacji. Połączy wszystkie swoje umiejętności w eleganckim akcie z naszyjnikiem z perłowej liny, a także z wdziękiem tocząc koła hoola hop, ogrywając kostium i czarując rekwizytami.
Usłyszycie tego wieczoru: barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu, skrzypiec i pianina.
Tym razem świętujemy sztukę w pełnym wymiarze. Cyrk, burleska, taniec, wokale, band na żywo i kabaretowe prowadzenie! Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę. Możliwość zamówienia drinków i kolacji a la carte.

---------------------------------------------
Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu!

Kinga Malewska
Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną. Styl tego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej polsce i nie tylko.

SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.

Time for transaction is 10 minutes