×

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - Las Vegas Love - Vertigo B Day Show

20:30, 18 Feb 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Zapraszamy Państwa na wokalno taneczne show opowiadające historię podróży jaką przebyła sztuka najlepszych scen rozrywkowych zakończone finałem z wielką miłością w stylu Las Vegas! Wieczór pełen rozrywki z wykorzystaniem choreografii broadway dance, męskiego i żeńskiego wokalu, kabaretowej konferansjerki, oraz pięknej, nagradzanej w Polsce i Europie tanecznej burleski w towarzystwie band'u! Ta fuzja przyprawia o ciarki! Gwarantowane emocje jakie powinny towarzyszyć zabawie karnawałowej, a zarazem wieczorowi walentynkowemu.

Jako gość honorowy Betty Q! Pierwsza polska performerka i nauczycielka burleski. Od 2010 występuje na scenach polskich i całego świata. W dwóch słowach: najlepsza burleska! Tego wieczoru nie mogłoby zabraknąć naszej rezydentki i Waszej ulubienicy Lillet L’amour! Najpiękniejsza gwiazda polskiej i europejskiej burleski Lillet L’amour (Miss Warszawy 2022), utalentowana tancerka i uwodzicielska performerka.

Usłyszycie tego wieczoru: barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu, skrzypiec i pianina.

Urodzinowy, a zarazem walentynkowy, pełen sexapeallu i burlesquowej kokieterii wieczór z numerami wokalnymi i tanecznymi Show Burlesque Dance i gwiazd sceny burleskowej. Świętujemy 8 me urodziny Vertigo Jazz Club. Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę.

Przyjdź i zobacz to jedyne w Polsce wydarzenie w 3 odsłonach. Koktajle, wyśmienite menu, atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji. Show z burleską na najwyższym poziomie!

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu!

SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.

Time for transaction is 10 minutes