×

J.J. Trio & The Girls

20:00, 16 Feb 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Zapraszamy na stały czwartkowy punkt programu, czyli blues z J.J. Trio w Vertigo. Jednak tym razem będzie to koncert wyjątkowy. Bo jak wiadomo w tygodniu urodzinowym Vertigo, wszystkie wydarzenia są specjalne. Dlatego tym razem z J.J. Trio na naszej scenie pojawią się dwie wspaniałe wokalistki Anna Nguyen i Wiktoria Wlaźlik. Będzie to wieczór gdzie doświadczenie spotyka się z młodością a niebieskie dźwięki wypełnią całe urodzinowe Vertigo.
----------------------------------
REGULAMIN
1. Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.
2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
3. Bilety wraz z rezerwacją stolika zawierają opłatę rezerwacyjną w wysokości 10zł/os, w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.
4. Istnieje również możliwość zakupu biletu, który nie jest gwarancją miejsca siedzącego.
5. Wg regulaminu klubu, łączenie stolików nie jest możliwe.
6. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika
a) Prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29
b) W przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów
7. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl lub rezerwacje@vertigojazz.pl

Time for transaction is 10 minutes