×

Koncert klasy wokalnej Natalii Szczypuły

17:00, 12 Feb 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Od dawna wiadomo, że Natalia wspiera młode talenty i pomaga młodym wokalistom w początkach ich muzycznej drogi. Koncertująca po całym świecie artystka mimo wypełnionego grafika znajduje czas na to, aby prowadzić muzycznie wyjątkowych wokalistów, udzielając lekcji śpiewu.

12 lutego będziemy mieli szansę usłyszeć młode pokolenie uczennic Natalii – zaśpiewa dla nas 8 wyjątkowych wokalistek. Część z nich w ubiegłym roku rozpoczęła naukę na uczelniach muzycznych w klasie wokalu jazzowego i rozrywkowego (Akademia Muzyczna w Katowicach, we Wrocławiu i w Zielonej Górze), część przygotowuje się na egzaminy wstępne, by również kontynuować muzyczną edukację na wyższych placówkach, a część łączy miłość do śpiewania z innymi dziedzinami (np. medycyną!). Każda z dziewczyn jest wyjątkowa, pięknie wrażliwa i utalentowana i każda ma szansę osiągnąć bardzo wiele w świecie muzycznym.
-----------------------------------------
REGULAMIN
1. Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.
2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
3. Bilety wraz z rezerwacją stolika zawierają opłatę rezerwacyjną w wysokości 10zł/os, w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.
4. Istnieje również możliwość zakupu biletu, który nie jest gwarancją miejsca siedzącego.
5. Wg regulaminu klubu, łączenie stolików nie jest możliwe.
6. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika
a) Prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29
b) W przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów
7. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl lub rezerwacje@vertigojazz.pl

Time for transaction is 10 minutes