×

Paulina & The Tricky Things

20:00, 9 Feb 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Zespół Paulina & the Tricky Things jest znany głównie z cyklu koncertów "Kobiety Bluesa". Gościł na wielu polskich festiwalach bluesowych, m.in. na Las Woda & Blues, gdzie zdobył Grand Prix oraz nagrodę publiczności, na dużej scenie Suwałki Blues Festival oraz wystąpił jako jeden z headlinerów na festiwalu Bluesowy Wałbrzych.

Na najbliższym koncercie grupa zaprezentuje głównie autorski materiał, oczywiście inspirowany w dużym stopniu Kobietami Bluesa, podany w charakterystycznej dla zespołu żywiołowej i nowoczesnej formie.
------------------------------
REGULAMIN
1. Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.
2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
3. Bilety wraz z rezerwacją stolika zawierają opłatę rezerwacyjną w wysokości 10zł/os, w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.
4. Istnieje również możliwość zakupu biletu, który nie jest gwarancją miejsca siedzącego.
5. Wg regulaminu klubu, łączenie stolików nie jest możliwe.
6. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika
a) Prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29
b) W przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów
7. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl lub rezerwacje@vertigojazz.pl

Time for transaction is 10 minutes