×

20 lexusów na czwartek w Klubie Enklawa

19:00, 16 gru 2022

Potem-o-tem

20 Lexusów na czwartek to energetyczna musicalowa opowieść o współczesnych uzależnieniach. Grupa Potem-o-tem zaprasza na spotkanie z Coach Elą, która podczas swojej wizyty w Warszawie przeprowadzi autorską sesję terapeutyczną czerpiącą z technik japońskiego mistrza harmonii i wewnętrznego spokoju Takashi Fakaito.

Bohaterowie sztuki są uzależnieni od pracy, relacjonowania swojego życia w Internecie, od zdrowego żywienia i nie tylko... Podczas autorskiej sesji musical therapy odkryją przed widzami swoje problemy, a właściwie wyśpiewają je i zatańczą.

Spektakl zaadoptowany został do przestrzeni legendarnego klubu Enklawa. Widzowie zajmą miejsca na krzesłach, hokerach, pufach, na parterze, na balkonie, a nawet w VIP ROOMIE. Każdy znajdzie coś dla siebie! Zachęcamy do uważnego przestudiowania planu widowni przed zakupem biletu. Podczas spektaklu można korzystać z baru.

CO TO JEST VIP ROOM?
Klubowa loża, z której w oddzielnym pomieszczeniu grupa VIP-ów będzie mogła oglądać spektakl. Do dyspozycji gości będzie prywatna łazienka, obsługa kelnerska, lampka wina, woda, poczęstunek i prezent niespodzianka od Teatru Potem-o-tem. W loży spektakl oglądać będzie mogło maksymalnie 8 osób. Pomieszczenie udostępnimy Państwu od godz. 18:30 do 22:00.

CO OZNACZA „OGRANICZONA WIDOCZNOŚĆ”?
Siedząc na miejscach z tym oznaczeniem nie będziecie Państwo widzieć całości sceny. Spektakl skonstruowany został jednak w taki sposób, by to ograniczenie było jak najmniej uciążliwe. Bez obaw, nie czeka Was wielominutowe nasłuchiwanie dobiegających zza słupa dialogów. Zadbamy o Wasz komfort odbioru! Uprzedzamy jednak, żebyście nie czuli się Państwo zaskoczeni, gdy niektóre elementy inscenizacji znikną na moment z pola Waszego widzenia.

A PO SPEKTAKLU....
Bilet gwarantuje nie tylko wejście na spektakl ale i wstęp do Klubu Enklawa. Gdy scenę opuści Potem-o-tem w Enklawie rozpocznie się muzyczna impreza, na którą wstęp normalnie kosztuje 30 zł. Poza wrażeniami teatralnymi, czekają Was więc również te muzyczne. Jedno jest pewne, będzie to wieczór pełen wrażeń!

W grudniu:
w roli Alex - Anna Mrozowska
w roli Karola - Maciej Pawlak


Enklawa, ul. Mazowiecka 12, Warszawa


________________________________________________


W spektaklu wykorzystane jest światło stroboskopowe.

Czas na dokonanie transakcji 10 minut