×

Sekret Panny Kazimiery

18:00, 29 maj 2022

Loch Camelot

Aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie przedstawia komediową opowieść z piosenkami Teatru Loch Camelot: „Sekret panny Kazimiery”
„Sekret panny Kazimiery” - to fantazja kabaretowa, komediowa opowieść z piosenkami w klimacie międzywojennych kabaretów. Uczuciowa grubaska z prowincji, panna Kazimiera (postać fikcyjna), żyje blaskiem międzywojennych gwiazd, rewii i teatrzyków,jest zafascynowana twórczością ówczesnych poetów i walczy, aby być przez nich dostrzeżoną!
Desperacko sięga po cały arsenał środków - od komedii po dramat - wszystko w imię spełnienia swych marzeń - dostąpienia zaszczytu „zaistnienia” w świecie artystów oraz ...w sercu jednego z poetów, tajemniczego blondyna...
„Beata Malczewska śpiewa, opowiada, w brawurowym tempie przeistacza się na oczach widzów przeplatając konwencję współczesną ze stylistyką retro. Wzrusza i bawi.
Koloryt, styl i czar dawnych lat podkreślają repliki oryginalnych kostiumów, cytaty, wiersze i anegdoty - a przede wszystkim barwny, grany na żywo akompaniament fortepianowy.”

Czas na dokonanie transakcji 10 minut