×

Gliniarze z Kalwaria Hills – czyli zabójcza broń impro

19:00, 22 sty 2022

Klub Komediowy

Znacie i lubicie takie filmy jak „Gliniarz z Beverly Hills”, „48 godzin” albo „Zabójcza broń”? Ten wieczór jest zatem dla Was!  Zobaczycie gliniarskie impro, dwóch policjantów, z których jeden oczywiście stracił partnera wcześniej i ma wiecznie kaca, a drugi jest wyszczekanym i przystojnym żółtodziobem. Podczas tego wieczoru będzie dużo niedorzecznych dialogów,  zabawnych przesłuchań, karkołomnych pościgów i absurdalnych świadków. „Nie strzelaj w instrybutor” „Na ziemię skur… ała, skurcz”, „Musisz oddać broń, odznakę i moje majtki” „Może te 10 zł rozjaśni ci trochę pamięć”, „Boom boom” – to tylko garść cytatów z tego spektaklu! 

Dwaj Gliniarze wkraczają do luksusowej dzielnicy w Górze Kalwarii – Kalwaria Hills, wszystkie tropy kartelu narkotykowego prowadzą dokładnie tam.  Czy dwaj niedobrani partnerzy poradzą sobie z półświatkiem? Czy poradzą sobie sami ze sobą, nie doprowadzając do kolejnej kłótni? Czy jeden z nich odbił drugiemu dziewczynę i psa? Przekonacie się sami. 

W głównych rolach zobaczycie Maćka Nawrockiego i Bartosz Młynarskiego.

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas na dokonanie transakcji 10 minut