×

Balkony i Romanse, czyli Saga Rodu Camelot

20:00, 22 sty 2022

Loch Camelot

„Balkony i Romanse czyli Saga Rodu Camelot" - to wydarzenie, które podbiło serca widzów na scenie plenerowej latem 2021, a obecnie mamy przyjemność zaprosić Państwa do budynku Teatru.
Jest to spektakl muzyczno - kabaretowy, "rozrywkowy wieczór", w którym występują Artyści Teatru Loch Camelot, który działa w tzw. Zaułku Niewiernego Tomasza od wielu lat.

Nasz Teatr cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów, zarówno polskich jak i zagranicznych, jest prawdziwą „wizytówką Krakowa” - łączy klimat artystyczny miasta z doskonałym poziomem i profesjonalizmem wykonawców.

„Balkony i Romanse czyli Saga Rodu Camelot" to żartobliwa, lekka opowieść o tajemniczej i zupełnie zwariowanej rodzinie krakowskiej, prezentowana w formie "galerii portretów" komentowanych w zabawny sposób.

Artyści Teatru wykonują piosenki z repertuaru Teatru LC a także klasyki polskiej - np. Kabaretu Starszych Panów.

Spektakl grany jest na Nowej Scenie, która znajduje się na 2 piętrze budynku Teatru, nad Cafe Camelot. Wejście przez bramę od strony ul. Św. Tomasza, kasa biletowa znajduje się w foyer Teatru.\
------------------------------------------------------------------------------------------

Widzowie podczas spektaklu - zgodnie z zaleceniami obowiązani są mieć założone maseczki. Ilość miejsc na widowni jest ściśle ograniczona.

Informujemy, że wszyscy pracownicy i aktorzy Teatru Loch Camelot są zaszczepieni przeciw COVID-19.

Czas na dokonanie transakcji 10 minut