×

Wybierz termin

5.03 wtorek 19:00 Strug do tańca - potańcówka ostatkowa
Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12
Kup
9.03 sobota 18:00 #Chybanieja
Studio S2 Polskiego Radia, ul. Jacka Kaczmarskiego 59
Kup
10.03 niedziela 17:00 #Chybanieja
Studio S2 Polskiego Radia, ul. Jacka Kaczmarskiego 59
Kup
13.03 środa 19:00 Róże ze złota
Kościół Ewangelicko-Reformowany w Warszawie, al. Solidarności 76a
Kup
16.03 sobota 12:00 Smak Domu
Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych, ul. Komorska 17/23
Kup
16.03 sobota 19:00 A pod tobą są wieczne ramiona
Pałac Kultury i Nauki (Sala Starzyńskiego), pl. Defilad 1
Kup
17.03 niedziela 19:00 Ogień Świętego Antoniego
Pałac Kultury i Nauki (Sala Starzyńskiego), pl. Defilad 1
Kup
23.03 sobota 17:00 Arcykłamcy
Oh Lala, ul. Pankiewicza 3
Kup
23.03 sobota 19:00 Arcykłamcy
Oh Lala, ul. Pankiewicza 3
Kup
23.03 sobota 19:00 Tragedia Jana
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2 - Sala Laboratorium
Kup
24.03 niedziela 17:00 Arcykłamcy
Oh Lala, ul. Pankiewicza 3
Kup
24.03 niedziela 19:00 Arcykłamcy
Oh Lala, ul. Pankiewicza 3
Kup
25.03 poniedziałek 19:00 Klątwa - wydarzenie kulinarno-artystyczne
Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, pl. Stanisława Małachowskiego 3
Kup
26.03 wtorek 19:00 Wątpliwość
Teatr IMKA, ul. M. Konopnickiej 6
Kup
28.03 czwartek 19:00 Oratorium o mleku
Teatr Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22/24
Kup
29.03 piątek 19:00 Oratorium o mleku
Teatr Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22/24
Kup
30.03 sobota 19:00 Oratorium o mleku
Teatr Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22/24
Kup
31.03 niedziela 18:00 Oratorium o mleku
Teatr Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22/24
Kup
31.03 niedziela 18:00 Psałterz Polski II / Wszeteczna gęba na mię się targa
Zamek Królewski w Warszawie (Sala Wielka), pl. Zamkowy 4
Kup
6.04 sobota 13:00 Jajko!
Hala Gwardii, plac Żelaznej Bramy 1
Kup
6.04 sobota 16:00 Jajko!
Hala Gwardii, plac Żelaznej Bramy 1
Kup
7.04 niedziela 18:00 La Superbe
Łazienki Królewskie (Stara Oranżeria – Królewska Galeria Rzeźby), ul. Agrykola 1
Kup