Medium - zdjęcie

Medium

Lata 30. ubiegłego stulecia. Podwarszawski Konstancin. Państwo Ossowieccy to zgodne i stateczne małżeństwo. Witold (Paweł Małaszyński) jest autorem kryminałów i pracuje właśnie nad nową książką z wątkiem spirytystycznym. Kiedy w ich willi zjawia się tajemnicza Madame Arcati udany związek zostaje wystawiony na próbę.

Podczas seansu wywoływania duchów zmaterializuje się bowiem największe zmartwienie pani domu, oraz najpiękniejsze wspomnienie jej męża w jednej osobie. Duch byłej żony Witolda wywoła w ich życiu spore zamieszanie. Cała nadzieja w tym, że Madame Arcati zdoła odesłać nietypowego gościa z powrotem w zaświaty.

Pełne humoru, błyskotliwe dialogi, barwne postaci to sekrety wieloletniego sukcesu sztuki Cowarda. Jej zaś nowa adaptacja okazała się brawurowym połączeniem klasycznej brytyjskiej komedii ze skrajnie współczesnym poczuciem humoru. Po dodaniu spirytystycznego dreszczyku i zaskakujących efektów specjalnych, widz otrzymuje pierwszorzędny koktajl na miarę pierwszej premiery Teatru Kwadrat najważniejszego sezonu w jego historii.

Źródło zdjęcia: http://teatrkwadrat.pl/

Obsada

Ilona Chojnowska

Maja Hirsch

Aldona Jankowska

Katarzyna Chorzępa

Agnieszka Sienkiewicz/ Barbara Garstka

Paweł Małaszyński

Paweł Wawrzecki/ Andrzej Grabarczyk

Opera i Filharmonia Podlaska - Duża Scena - Adres i dojazd

http://www.oifp.eu/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.