Krzywa wieża

Krzywa wieża to pełna humoru i wzruszająca, prosta i jednocześnie niebywale skomplikowana historia rozgrywająca się między dwojgiem ludzi, którzy przekonani, że wiedzą o sobie wszystko, niczego o sobie nie wiedzą. Powoli odkrywają karty.

Nadieżda Ptuszkina, rosyjska dramatopisarka, scenarzystka i reżyserka, jej sztuki wystawiane są w 40 teatrach świata - od Japonii po Włochy. W rozmowach Męża i Żony widzowie mogą z pewnością odnaleźć swoje własne nadzieje i obawy. Dlatego ta po mistrzowsku skonstruowana, pełna humoru farsa (która jest czymś o wiele więcej niż tylko farsą) grana jest w rosyjskich teatrach przy pełnych salach i z niesłabnącym powodzeniem.

Gorzko-liryczno-komiczna wiwisekcja wieloletniego małżeństwa w swej prostocie, prawdzie, precyzji i wnikliwości nawiązuje do najlepszych tradycji rosyjskiej literatury. Tekst, który sam "niesie" i nie potrzebuje wiele: dwójki dobrych aktorów i wrażliwego reżysera. Tym spektaklem Andrzej Beya Zaborski świętuje jubileusz pracy artystycznej.

Źródło zdjęcia:

Białostocki Teatr Lalek - Scena dla dorosłych - Adres i dojazd

http://www.btl.bialystok.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.