Wiktoria Gąsiewska - zdjęcie

Wiktoria Gąsiewska

8,9 / 10

74 oddanych głosów

Wiek: 23 lat

Karierę artystyczną rozpoczęła już jako dziecko od występów w dziecięco-młodzieżowym zespole Gawęda. Jej debiutem na szklanym ekranie był występ w jednym z odcinków serialu "Na dobre i złe" zatytułowanym "Babcia do wynajęcia". W 2007 roku w serialu "Rodzina zastępcza plus" otrzymała już większą rolę Dorotki, pojawiając się w kilkudziesięciu odcinkach. Następnie przyszły role w kolejnych "Pierwszej miłości", "Rodzince.pl", "Barwach szczęścia" i wielu innych.

Dużą popularność zyskała dzięki roli małej Eugenii w "Jasminum" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego, która była jednocześnie jej debiutem na dużym ekranie. W 2009 roku wystąpiła jeszcze w jednym filmie tego twórcy pt. "Afonia i pszczoły". Z innych kinowych występów aktorki warto wymienić jej udział w "Katyniu" Andrzeja Wajdy, "Baby Bump" czy "Futrze z misia". Spory rozgłos przyniósł jej także występ w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Aktorka często użycza swego głosu również w dubbingu, warto wspomnieć takie tytuły jak "Księżniczka i żaba", "Zaczarowana", "Frankenweenie", "Paddington" czy rolę Bonnie w cyklu filmów "Toy Story". Oprócz tego promuje fundację charytatywną Akogo? Ewy Błaszczyk, często występuje w reklamach, nie stroniąc też od udziału w programach telewizyjnych - w 8. edycji "Tańca z gwiazdami" zajęła 9. miejsce, tańcząc w parze z Oskarem Dziedzicem.

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS

Komedia

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas.

Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego gościa, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się... gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, którą potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

SPEKTAKL GOŚCINNY

Szczegóły