Sławomir Mandes - zdjęcie

Sławomir Mandes

8,2 / 10

61 oddanych głosów

Data urodzenia:
27-05-1983 (38 lat)

Absolwent Studium Aktorskiego im. Baduszkowej w Gdyni.
Spektakle z udziałem tego aktora:

Twist and Shout

Musical

Teatr Rampa zachęcony sukcesem „Rapsodii...” z hitami Queen, jako pierwszy w Polsce tworzy widowisko muzyczne z kultowymi przebojami Beatlesów w nowych uwspółcześnionych aranżacjach.

Ponadczasowe przeboje The Beatles usłyszymy w nowoczesnych aranżacjach Jana Stokłosy – kierownika muzycznego nowej premiery. Stokłosa razem ze świetnie dobranymi rockowymi muzykami gwarantują doskonałe wykonanie muzyki na żywo.
W głównej roli zobaczymy i usłyszymy wybitnego aktora musicalowego wokalistę Jakuba Wociala, którego wiodąca kreacja w Rapsodii... oraz tytułowa rola w Jesus Christ Superstar cały czas przyciągają do Teatru Rampa tłumy widzów.

Kanwą nowej premiery będą perypetie projektanta mody, który powrócił do Warszawy, by stworzyć unikatową kolekcję. W kamienicy, w której zamieszkał, podejrzane działania lokatorów skupiają się wokół tajemniczego weterana - Sierżanta Pieprza. Wkrótce projektant odkrywa prawdziwe motywy działania sąsiadów...

Współczesne interpretacje znanych przebojów, widowiskowa choreografia i wybitni wokaliści odsłonią w Rampie nowe oblicze hitów The Beatles. Zapraszamy!

Przedstawienie rekomendowane dla widzów dorosłych i młodzieży (od 15 lat).

Szczegóły

PLAGI

Komedia

Warszawscy widzowie pokochali najnowszą premierę TEATRU ME/ST, dlatego proponujemy Państwu kolejne terminy.
Zapraszamy wszystkich, którzy na koniec lata chcą się dobrze nastroić.

"PLAGI" - XXI wiek w komediowej pigułce.
Wir zdarzeń, tematów, świetna autorska muzyka,
piosenki wpadające w ucho oraz mistrzowskie aktorstwo sprawią, że spektakl wciąga widzów dając rozrywkę na najwyższym poziomie.

Spektakl "PLAGI" nie ma linearnej fabuły. To zestawienie sytuacji realistycznych, które nagle, bez ostrzeżenia przekraczają granice normalności.
Ale czy w dzisiejszych czasach, każdego dnia nie jesteśmy świadkami podobnych mechanizmów?
Wokół nas dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy, na które nie mamy wpływu i czasem nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu się zaśmiać.
Twórcy "Plag" stworzyli sceniczny świat, który błyskotliwie ocenia naszą kondycję na różnych poziomach życia.
Rozbawia, dając do myślenia, mówi o tym, co dotyczy każdego a nas.

Działalność teatru jest współfinansowana przez m.st. Warszawę.

Szczegóły