Radosław Misztal - zdjęcie

Radosław Misztal

8,6 / 10

85 oddanych głosów

Aktor-improwizator, animator kultury, lektor, wirtuoz ironii, aktor Impro Teatru Bezczelnego.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Rodzinne rewolucje - komedia improwizowana na zywo!

Komedia

Ponoć z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. W normalnym życiu całe te tabuny dziadków, babć, wujków, cioć oraz krewnych i znajomych królika potrafią nieźle zaleźć człowiekowi za skórę i nawet najspokojniejszą duszyczkę doprowadzić do stanu, w którym z okrzykiem bojowym na ustach wznosi się sztandar rewolucji.

Jak przeżyć rodzinne spędy...znaczy uroczystości, albo po prostu zwykły dzień w stadzie i nie stać się domorosłym Che Guevarą? Jak pozostać sobą wśród tej menażerii dziwolągów i nie zdziczeć?

Na te i inne trudne pytania natury rodzinnej Teatr Improwizacji AFRONT zechce znaleźć odpowiedzi w swojej długiej formie pt. „RODZINNE REWOLUCJE, czyli całe życie z wariatami”, sterowanej jak zwykle przez Was, o Najwspanialsza Publiczności Świata. To Wy powiecie nam, jakich członków rodziny zechcecie zobaczyć i jakiemu wyzwaniu będą musieli stawić czoła. Czy zechcecie, aby babcia - bojówkarka wraz z ciocią - hipochondryczką i wujkiem o zapędach kryminalnych musieli odebrać dziecko z przedszkola, czy też aby mama z PMS-em, szwagier - narkoleptyk, teściowa – niespełniona acz praktykująca artystka oraz dziadek – perfekcyjny słomiany wdowiec podróżowali stopem na uroczystości pogrzebowe – cokolwiek to będzie, my to wszystko pokażemy. I możemy zapewnić, że będzie się działo!

„RODZINNE REWOLUCJE” nie pozwolą Wam się nudzić choćby przez chwilę, wzmocnią mięśnie brzucha za sprawą półtoragodzinnej dawki śmiechu i z pewnością pozwolą Wam docenić uroki własnej rodziny, jakakolwiek by ona nie była. Zapraszamy, więc na tę szaloną terapię całymi rodzinami, w duetach i solo!
Świetna zabawa gwarantowana!
A wszystko z muzyką na żywo!
Miejsca nienumerowane, ale zapewnione!
I... mamy już wentylację :-)

Szczegóły

Bajkotworek i bajek pełen worek - spektakl dla dzieci!

Dla dzieci

Bajkotworek, mały skrzacik, twórca wszystkich bajek na świecie, czeka z niecierpliwością na dzieci, które pomogą mu stworzyć kolejną niezwykłą historię. Jeśli lubicie wymyślanie bajki, jakich jeszcze nie było, jeśli wasza wyobraźnia jest niezmierzona, jeśli chcecie stać się częścią spektaklu, który się już nigdy więcej nie powtórzy, to koniecznie musicie do nas dołączyć! Bez Was ta bajka się nie wydarzy.
U nas publiczność decyduje o losach bohaterów w spektaklu!

"Bajkotworek..." oraz inne spektakle improwizowane Teatru Improwizacji AFRONT dostały Nagrodę Rodzica w plebiscycie najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci w wieku 0-14 lat w Warszawie "Słoneczniki 2015" organizowanego przez portal czasdzieci.pl.

Szczegóły

Nie mów nikomu - spektakl improwizowany na żywo!

Improwizacja

"Nie mów nikomu!..." Ktokolwiek kiedykolwiek usłyszał takie słowa skierowane do siebie, ten wie, jak trudno jest zachować poprzedzającą je tajemnicę dla siebie, jak jej brzemię gniecie i narasta do nieznośnych wręcz rozmiarów, dopóki nie powierzy się jej jakiejś zaufanej parze uszu - rzecz jasna z tym samym zaznaczeniem!
Ktokolwiek kiedykolwiek użył tych słów pod koniec rozmowy, ten może być pewny, że jest to najszybsza droga do tego, aby jego sekret już wkrótce stał się tajemnicą Poliszynela i powtarzany był przez coraz szersze forum - rzecz jasna z tym samym zaznaczeniem!

Własnie o takich zmaganiach z brzemieniem tajemnicy oraz jakie konsekwencje może mieć wystawienie jej na światło dzienne będzie nasz nowy spektakl. Punktem wyjścia w spektaklu stanie się pewna tajemnica jednej z postaci, co będzie tym sekretem? - Zadecyduje publiczność, kiedy wybrany przez widzów aktor wyjdzie za kulisy! Potem zaś - jak w życiu - dramat mieszać się będzie z komedią, szczęście z tragedią, wielkie emocje z chwilami wyciszenia. Zdarzyć się może wszystko i tylko raz! Taka historia więcej się już nie powtórzy, dlatego zapraszamy gorąco na tę jedyną okazję, aby przeżyć ją razem z nami. Zobaczcie jak aktorzy sami siebie zaskakują na scenie i wy pozwólcie się zaskoczyć.
Taki spektakl wydarzy się tylko ten jeden raz! Wspaniała zabawa gwarantowana! A cały spektakl okraszony muzyką na żywo!
Aha, oczywiście nie mówcie nikomu...

Uwaga! Nie wyciągamy widzów na scenę!

Szczegóły

Opowieść wielkanocna - spektakl interaktywny dla dzieci i całych rodzin!

Dla dzieci

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią bazie, kosze pełne pisanek, roznoszące je wesołe zajączki, baranki, kurczaczki... Jest kolorowo, wiosennie i wesoło.

Ale czy ktoś z Was słyszał kiedyś Opowieść Wielkanocną? Nie?? My też nie. Właściwie to taka opowieść jeszcze chyba nigdy nie powstała! Najwyższa więc pora, żeby to zmienić i dać tym wszystkim wielkanocnym zwierzaczkom i roślinkom trochę przygód.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie w Niedzielę Palmową do Centrum Zarządzania Światem, gdzie dokonamy rzeczy niezwykłej! Stworzymy Opowieść Wielkanocną, której jeszcze nikt wcześniej nie słyszał i nikt już być może nie usłyszy, chyba że dzięki Wam! Nie może Was z nami zabraknąć!

Szczegóły

Po troopach - kryminał improwizowany na żywo!

Improwizacja

Kilkoro ludzi. Znają się, mieszkają lub pracują ze sobą. Łączą ich więzi przyjaźni, zaufania, miłości.... Ale czy na pewno? Kiedy jedno z nich zginie w niezwykłych okolicznościach, nikt z pozostałych nie jest wolny od podejrzeń - nawet ten, który weźmie na siebie obowiązki detektywa, starającego się znaleźć odpowiedź na pytanie: kto zabił?...

Teatr Improwizacji AFRONT zaprasza na kolejną odsłonę swojego kryminału improwizowanego. W podróż w głąb najróżniejszych zakamarków ludzkiej psychiki, tropami zbrodni popełnianych w afekcie i z premedytacją, w ślad za przestępcami, którzy po trupach zdążają do celu i nie cofną się przed niczym, aby go osiągnąć. To wy, droga publiczności, zdecydujecie przez głosowanie w trakcie spektaklu, kto zginie, a potem pomożecie w rozwikłaniu tej mrocznej zagadki, dołączając do szacownego grona detektywów z kart powieści i z ekranu.
A wszystko z towarzyszeniem muzyki na żywo.
Po raz ostatni w tym sezonie!
Do zobaczenia niebawem na tropie!
Zapraszamy :-)

Uwaga!!! Nie wyciągamy widzów na scenę!!!

Szczegóły

Spektakl improwizowany na żywo dla dzieci i całych rodzin! - "Detektyw Szkiełko"

Dla dzieci

Teatr Improwizacji AFRONT zaprasza wszystkich małych i dużych detektywów na premierę kryminału improwizowanego, w którym udział dzieci będzie miał ogromne znaczenie. Ba, nawet nazwisko detektywa zostało wybrane przez naszą Małą Publiczność!

Detektyw Szkiełko to utytułowany tropiciel przestępców, poszukiwacz zaginionych przedmiotów i osób oraz rozwiązywacz najtrudniejszych nawet zagadek. Jednakże nawet i on potrzebuje czasem pomocy w śledztwie - pomocy młodych, bystrych i szybkich umysłów, które potrafią połączyć najbardziej niepowiązane ze sobą fakty!

Tym razem zajmiemy się zaginięciem... czego lub kogo, o tym zadecyduje zgromadzona publiczność. Zbierzemy od Was przedmioty, które będą mieć wielkie znaczenie dla śledztwa, a potem wspólnie pomożemy Detektywowi Szkiełko rozwiązać kolejną sprawę w jego karierze.

Nie może Was tam zabraknąć!

Spektakl w oparciu o "Skrzynię pełną tajemnic" wg autorskiego pomysłu Małgorzaty Tremiszewskiej, prezentowaną m. in. na festiwalu improwizacji dla dzieci Wiosełko 2016.

Szczegóły