Przemysław Kosiński - zdjęcie

Przemysław Kosiński

9,4 / 10

82 oddanych głosów

Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. L. Solskiego w Krakowie na Wydziale Aktorskim we Wrocławiu. Współpracował z Teatrem Studio w Warszawie, zagrał m. in. w spektaklach: "Freddie", "Zrób sobie raj", "Idiota". Współpracował również z Lubuskim teatrem w Zielonej Górze, gdzie grał w takich spektaklach jak "Bar Moskwa", "Teraz na zawsze"", "Pływanie synchroniczne" i wielu innych.
Spektakle z udziałem tego aktora:

Exterminator. Komedia muzyczna

Komedia

Czterech przyjaciół gra w zespole deathmetalowym „Exterminator”. Marzyli o karierze muzycznej i piszczących fankach, a skończyło się na próbach w garażu. Pewnego dnia pojawia się propozycja od miejscowego urzędnika i szansa na występy przed szerszą publicznością. Gdzie jest granica kompromisu? Co znaczy „upadek” dla kapeli z zasadami? W co gra urzędnik i jaki związek ma z tym Koło Gospodyń Wiejskich?

Komedia Przemka Jurka będąca adaptacją „Kochanowo i okolice” tego autora, dotyka problemu wyboru, przed którym coraz częściej stają młodzi ludzie. Wyboru między marzeniami a kompromisem, który wymusza rzeczywistość.

Komedia muzyczna według według "Kochanowa i okolic".

Szczegóły