Piotr Regdos

9,2 / 10

32 oddanych głosów

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Sarenki

Komedia

Piotr to dyrygent, który w wypadku samochodowym stracił dwie powieki i dostał drewniane protezy. Kiedy płacze, bardziej skrzypi niż klapie.
Patryk to grzybiarz, który w wieku 10 lat urósł w ciągu jednej nocy o 88 centymetrów, dlatego ma paniczny lęk wysokości.
Karol to Karol - płacze podczas orgazmu.
Do tych trzech życiowych nieudaczników przyjdą pewnego wieczoru 3 sarny aby spełnić po jednym życzeniu każdego z panów. Autorem tej pełnej absurdu czeskiej komedii jest Tomas Svoboda, którego spektakle charakteryzuje czeski absurd.

Szczegóły

Sankhara. Lęki Nasze

Dramat

Sankhara to w terminologii buddyjskiej zanieczyszczenie umysłu a zanieczyszczeniem z kolei jest wszystko to, co wyprowadza nasz umysł z równowagi: gniew, niechęć, niekontrolowane pożądanie oraz szeroko pojęte lęki.

O tych ostatnich traktuje spektakl „Sankhara…”, to w nim na deskach Teatru Bakałarz spotkają się dwaj bracia, którzy kierowani głęboko skrywanymi lękami doprowadzili swoje relacje do skrajnej ostateczności. Spektakl stawia pytanie, czy jedynie poprzez wielkie cierpienie możliwe jest jakiekolwiek katharsis? Widz odpowie sobie sam, ponieważ znajdzie się tutaj chwila na refleksję dla nas samych.

UWAGA: W Teatrze Bakałarz wszystkie bilety są normalne. Szanowny Widzu, sam możesz wybrać, w jakiej cenie chcesz kupić bilet. Jeśli chcesz kupić bilet normalny za 20 zł, to kupuj za 20. Jeśli chcesz kupić normalny za 50 zł, to kupuj za 50. Płać ile chcesz, sam wiesz najlepiej, ile warta jest dla Ciebie normalność!

Szczegóły