Piotr Gawron-Jedlikowski - zdjęcie

Piotr Gawron-Jedlikowski

7,7 / 10

163 oddanych głosów

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Znany z ról pierwszoplanowych w serialach telewizyjnych : "Korona Królów", „Barwy szczęścia” i „Pierwsza miłość”. Pasjonat improwizacji teatralnej, członek grupy „Impro Atak!”, której spektakle cieszą się popularnością w całym kraju. Współpracuje również m.in. z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie w spektaklu „Trzej muszkieterowie” wciela się w rolę d'Artagnana.

Fot. Marek Zimakiewicz

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Dwie pary do pary

Komedia

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar…

Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami.

Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo.

Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy.

Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego.

Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Szczegóły