Paweł Tolak - zdjęcie

Paweł Tolak

9,0 / 10

27 oddanych głosów

Członek i jeden z założycieli warszawskiej grupy BELONG TO BEAT. Finalista 6. edycji programu TVN - "You Can Dance". Z tańcem związany jest od 15 roku życia. Początkowo tańczył breakdance, ale od 4 lat mocno związany z takimi tańcami jak: hip hop dance, locking, popping, house. Jednym z jego ostatnich sukcesów było prowadzenie zajęć w STUDIO 68 w Londynie. Jego styl ciężko określić, ponieważ czerpie inspirację praktycznie ze wszystkiego. Widać to w jego choreografiach, a także w stylu, jaki prezentuje w spektaklu “HU HU HA!” Oprócz wybitnego talentu tanecznego posiada naturalne zdolności aktorskie oraz łatwość do nawiązywania kontaktu z dziecięcą widownią.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Wyspa

Dla dzieci


Spektakl dla dzieci 2-6 lat.Na samotnej wyspie jest bezpiecznie. Nikt nie chce od nas niczego, świat jest różowy i poukładany dokładnie tak, jak lubimy.
Ale na samotnej wyspie jest też trochę… hm… samotnie?
Więc kiedy ktoś niespodziewanie pojawia się na niej, to trochę z ciekawości, a trochę z tęsknoty pozwalamy mu się rozgościć.
Czasem może za bardzo…

Spektakl WYSPA to pogodna historia o Różowym, który mieszka sobie na różowej wyspie i pije różowe mleko, jeździ na różowym rowerku i z braku innych opcji przyjaźni się… z różowym kłębkiem wełny. Ale gdzieś głębiej snuje się opowieść o tęsknocie i czekaniu. A także o granicach tego, co "moje" i "nie oddam", i o strachu przed tym, żeby się otworzyć na innych i podzielić. Bo gdy pozwalamy się komuś do nas zbliżyć, to otwieramy się nie tylko na radość, ale i na smutek.
Ale czy to znaczy, że każdy z nas powinien pozostać samotną wyspą?

Piękną ścieżkę dźwiękową do spektaklu skomponował Rafał Kulczycki - pianista, aranżer, ale przede wszystkim kompozytor muzyki filmowej.

Premiera: listopad 2021

Szczegóły

Hu hu ha!

Dla dzieci

“Hu hu ha!” to spektakl taneczny do muzyki sławnego francuskiego kompozytora, Erika Satie, i do kompozycji fortepianowych Rafała Kulczyckiego. W przystępny i intrygujący dla małego widza sposób wprowadza dzieci w świat muzyki poważnej i sztuki tańca. A także uczy, że ciekawe opowieści można snuć niekoniecznie przy pomocy słów.

Jest to historia o zimie - ale takiej, której nie ma. Na szczęście, dzięki odrobinie wyobraźni, można wyczarować zimę prawie z niczego. Dwójka bohaterów spektaklu “Hu hu ha!” ma jednak zupełnie inne wyobrażenie na temat tego, co jest najfajniejsze w tej porze roku. On lubi śnieg i sanki, ona marzy o kręceniu pięknych figur na lodzie, co prowadzi do zabawnych nieporozumień między nimi.
Muzyka, a zwłaszcza taniec odzwierciedlają w tym spektaklu różnice charakterów dwóch głównych postaci - ona to finezja i wdzięk baletu, on to niepokorny i żywiołowy hiphopowiec. Czy taka dwójka może zatańczyć razem w rytmie hu hu ha?… I czy rozgrzeje on ich serca?

Zapraszamy na spektakl dzieci w wieku 2 - 7 lat.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Szczegóły