Paweł Otworowski - zdjęcie

Paweł Otworowski

8,4 / 10

32 oddanych głosów

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Podczas pięcioletniej współpracy z Teatrem Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu występował w takich przedstawieniach jak: „Pan Twardowski”, „Harnasie” „Don Kichot” „Grek Zorba” i wiele innych. Brał udział w warsztatach tanecznych organizowanych przez Teatr Tańca w Poznaniu w ramach projektu „Dancing Poznań”. W roku 2005 podjął współpracę z warszawskim Teatrem Syrena natomiast od roku pracuje w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Królowa Śniegu

Dla dzieci

Jedna z najbardziej znanych baśni Andersena zilustrowana muzyką Piotra Hertla i piosenkami Agnieszki Osieckiej. Wywołująca dreszcz grozy podróż w głąb mroźnej krainy zła historia Kaja i Gerdy, którzy za sprawą okrutnej królowej zostają rozdzieleni.

W serce Kaja trafia odłamek zwierciadła, co sprawia, że chłopiec zaczyna być obojętny wobec innych. Zafascynowany Królową Śniegu daje się uprowadzić do jej pałacu. Zrozpaczona Gerda wyrusza na poszukiwania przyjaciela.
Spektakl, wykorzystując nowoczesną technikę, przenosi młodego widza w baśniowy świat pełen tajemnic i magii. Działając na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni i zwycięstwie Dobra nad Złem.

W 2001 roku przedstawienie otrzymało Atest przyznawany przez Kapitułę ASSITEJ na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak”. W lutym 2013 roku mieliśmy przyjemność zagrać 400. spektakl.

Na "Królową Śniegu" zapraszamy dzieci od lat 5.

Szczegóły