Paulina Kinaszewska - zdjęcie

Paulina Kinaszewska

8,8 / 10

12 oddanych głosów

Wiek: 44 lat

W 1999 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. W 2000 otrzymała nagrodę im. Andrzeja Nardellego za rolę Anusi w" Szkole żon" Moliera w reżyserii Jana Englerta.

Obecnie zajmuje się też muzyką tradycyjną oraz folk. W 2016 roku wraz ze swoim zespołem zdobyła 3. nagrodę w konkursie Polskiego Radia Nowa Tradycja.

Jej mężem jest Bartłomiej Woźniak, kompozytor i reżyser dźwięku.

Spektakle z udziałem tego aktora:

I że cię nie opuszczę

Dramat

Annie i Pascal poznają się w drodze do pracy. Rachida i Liam spotykają się przypadkiem pod domem dziewczyny. Obydwie pary krok po kroku zbliżają się do siebie, zakochują. Jednak wraz z rosnącym uczuciem, w ich związkach pojawia się coś jeszcze… Różnice temperamentów, upodobań, a nawet drobne rozbieżności stają się podłożem konfliktów. Od pozornie nic nieznaczących słów, przez coraz bardziej niepokojące gesty, mechanizm przemocy zostaje wprawiony w ruch, by stać się narzędziem kontroli i wyrazem despotycznej miłości.

Gérard Watkins przygląda się zjawisku przemocy w związkach partnerskich, stawia przed nami pytania, skąd w „normalnych” relacjach rodzi się chęć skrzywdzenia drugiej osoby.

Szczegóły