Monika Nowogrodzka - zdjęcie

Monika Nowogrodzka

7,9 / 10

171 oddanych głosów

Aktorka teatralna i dubbingowa, komiczka. Uczestniczka i laureatka festiwali komediowych m.in. FAMY, MULATKI, LWHiS, PAKI.

Absolwentka The Improv Olympic Theater w Chicago. Aktorka w Fundacji Drama Way. Uczy w AktoRstudio i WSNS Pedagogium.

Spektakle z udziałem tego aktora:

Z cyklu Inne Tematy: Płonie ognisko

Komedia

Wytwórnia KDiT // Komedie Dramaty inne Tematy
zapraszają na...wspólne ognisko!
Nietypowe - bo w piwnicy Centrum Zarządzania Swiatem.

Każdy z nas pamięta czasy, kiedy opowiadało się historie przy ognisku - od anegdot, przez największe wtopy, po historie o duchach. Tutaj będzie na to miejsce - każdy będzie miał szansę opowiedzieć swoja historię czyli swoje komedie i dramaty z życia.
Reguły są proste - głos ma ten, kto trzyma kij od kiełbaski.
O dobrą atmosferę zadbają dziewczyny z Wytwórni KDiT - Ewa Ostrowska - Kunert i Monika Nowogrodzka. Same też opowiedzą swoje historie.
Będzie ognisko, poduchy, koce, grzaniec na barze i dużo śmiechu

Nie może Was zabraknąć.

Szczegóły

Gabinet

Komedia

"Gabinet" czyli terapia śmiechem!
Przed terapeutką Kasią Cieplak noc pełna emocji. Do jej gabinetu trafia tajemnicza VIP-ka z bardzo nietypowym problemem. Tak zaczyna się pełna zwrotów akcji sesja, prowadząca przez nocny klub, wspomnienia pierwszych randek i... basen Pedro Almodovara.
Czy Kasi uda się znaleźć sposób na Julię? Kto tu komu pomaga? A może ta „terapia“ jest tylko podstępem? Podczas tej szalonej sesji pewny jest tylko śmiech widowni!

Szczegóły

Wniebowzięte. Komedia lotnicza

Komedia

Dwie stewardessy. Jeden hotel. Jedna szalona noc. Jedno marzenie... I coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia!
Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to Kapitan Jacek? A może wszystko tu nie jest tym, czym się wydaje? Prosimy zapiąć pasy i nie rozpinać ich, dopóki spektakl nie przestanie kołować na dobre!

Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.
Dziękujemy Domowi Kultury Praga za użyczenie nagrania.

Szczegóły

Open Mic w Resorcie Komedii

Improwizacja

Robisz stand-up, piszesz skecze lub piosenki, improwizujesz?

Otwarty mikrofon jest dla wszystkich, którzy chcą wyjść na scenę z dowolną formą komediową.

Nieważne czy debiutujesz, czy już pracujesz nad swoim kolejnym materiałem. Masz 6 minut na scenie, jeżeli tylko uważasz, że możesz rozśmieszyć publiczność!

Zgłoszenia piszcie w komentarzach na wydarzeniu. Decyduje kolejność zgłoszeń - na scenę wchodzi pierwsze 8 osób!

Imprezę poprowadzi Monika Nowogrodzka!

Szczegóły

Musical improwizowany - Klub Komediowy

Musical

Klub Komediowy zaprasza na jedyny, pierwszy i oryginalny - musical improwizowany - pierwsze w Polsce wydarzenie tego rodzaju. Grupa improwizatorów, aktorów i wokalistów na waszych oczach będzie tworzyć przedstawienie muzyczne. Wszystko improwizowane i wszystko na żywo - muzyka, dialog, piosenki. Potrzebny jest tylko tytuł.

Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w USA. Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” miał improwizowane sceny.

Szczegóły