Monika Nowogrodzka - zdjęcie

Monika Nowogrodzka

8,0 / 10

131 oddanych głosów

Aktorka teatralna i dubbingowa, komiczka. Uczestniczka i laureatka festiwali komediowych m.in. FAMY, MULATKI, LWHiS, PAKI.

Absolwentka The Improv Olympic Theater w Chicago. Aktorka w Fundacji Drama Way. Uczy w AktoRstudio i WSNS Pedagogium.

Spektakle z udziałem tego aktora:

Wniebowzięte. Komedia lotnicza

Komedia

Dwie stewardessy. Jeden hotel. Jedna szalona noc. Jedno marzenie... i coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia!

Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to Kapitan Jacek? A może wszystko tu nie jest tym, czym się wydaje? Prosimy zapiąć pasy i nie rozpinać ich, dopóki spektakl nie przestanie kołować na dobre!

Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.

Szczegóły

Musical improwizowany - Klub Komediowy

Musical

Klub Komediowy zaprasza na jedyny, pierwszy i oryginalny - musical improwizowany - pierwsze w Polsce wydarzenie tego rodzaju. Grupa improwizatorów, aktorów i wokalistów na waszych oczach będzie tworzyć przedstawienie muzyczne. Wszystko improwizowane i wszystko na żywo - muzyka, dialog, piosenki. Potrzebny jest tylko tytuł.

Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w USA. Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” miał improwizowane sceny.

Szczegóły

Gabinet. Komedia politycznie niepoprawna

Komedia

Spektakl "Gabinet. Komedia Politycznie Niepoprawna" - wydarzenie specjalne!

Dlaczego specjalne?
Ponieważ nagrywamy trailer spektaklu - w związku z tym mamy dla Was niespodziankę:
oprócz samego spektaklu na scenie pojawi się również w roli Gospodarza Sceny Karol Kopiec! A to wszystko w promocyjniej cenie.

PILNE. Premier Polski ma problem… ze sobą! Premier Julia Zawadka musi obronić swój gabinet przed sejmowym votum nieufności. Ale żeby jej się to udało, najpierw musi zaufać sobie. Czy pomoże jej w tym Kasia Cieplak i jej bardzo niepoprawne metody? A może w tej szalonej sesji terapeutycznej maczała ręce opozycja? Zapraszamy na wizytę w Gabinecie, gdzie polityka miesza się z terapią, sejm z klubem nocnym, a władza ze śmiechem!

Szczegóły