Michał Węgrzyński - zdjęcie

Michał Węgrzyński

8,3 / 10

23 oddanych głosów

Wiek: 39 lat

Absolwent wrocławskiej PWST, którą ukończył w 2007 roku.

Współpracuje z Teatrem im. L. Solskiego w Tarnowie, gdzie zagrał w spektaklu "O krasnoludkach i sierotce Marysi" w reżyserii Ewy Marcinkówny i Teatrem Małym we Wrocławiu.

Uczestniczył w działaniach muzycznej grupy "Pogodno", z którą wystapił na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2006 roku.

Spektakle z udziałem tego aktora:

Chmurka i Bratek

Dla dzieci

Czy wiecie co robi Chmurka na ziemi? Spotyka Bratka i pomaga roślince rozkwitnąć. A także objaśni nam różne zjawiska pogodowe i pokaże, jak ważne jest czyste środowisko. Rezolutna Chmurka i bohaterski Bratek zapraszają na interaktywny muzyczny spektakl w chmurach. Przekonacie się, że przyjaźń może przezwyciężyć wszelkie kłopoty. Spektakl dla dzieci od 1.5 roku do 6 lat.

Szczegóły

Hotelowe manewry

Komedia

Farsa „Hotelowe manewry” opiera się całkowicie na dynamicznej akcji, nieprawdopodobnych zbiegach okoliczności życiowych, a zatem na stałym wprowadzaniu sytuacji zabawnych, groteskowych, pobudzających do śmiechu oraz przebiegu wydarzeń korzystnym dla wszystkich bohaterów pozytywnych.

Szczegóły

Ania z zielonego wzgórza

Musical

Swoją premierę na deskach naszej sceny „Ania z Zielonego Wzgórza” miała 21 maja 2006 roku. Powieść o rudowłosej dziewczynce pióra Lucy Maud Montgomery ma pewne, ponadczasowe cechy, które mimo upływu czasu i zmian, zachowują świeżość, bawią i wzruszają.

Pewnie dlatego kolejne pokolenia, zwłaszcza dziewcząt, przeżywają przygody Ani razem z nią. Dla widzów mamy dobrą wiadomość: „Ania z Zielonego Wzgórza” – spektakl muzyczny w reżyserii Jana Szurmieja – wraca na scenę. Na spektakle rodzinne zapraszamy 28 i 29 maja o godz. 18. W roli Ani zobaczymy Magdę Grąziowską.

Szczegóły