Mateusz Mosiewicz - zdjęcie

Mateusz Mosiewicz

8,5 / 10

51 oddanych głosów

Data urodzenia:
27-06-1986 (34 lat)

W 2015 roku ukończył Wydział Aktorski w PWSFTviT w Łodzi. Zobaczyć go można było w spektaklach Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie m. in. "Trzy siostry", "Rycerz nieistniejący". Zagrał również główną rolę w filmie "Etiopia" reż. J. Czachowskiego. Zagrał także w filmach: "Przebudzenie", reż. G. Gospodarek "Wspak" reż. M. Wojtyński.
Spektakle z udziałem tego aktora:

Plaża

Dramat

Dwa małżeństwa spotykają się przez cztery lata, podczas wakacji, gdzieś w hotelu przy tytułowej Plaży. Wydaje się, że wiodą zwyczajne życie. Szczęście rodzinne, ulubione hobby, codzienne drobne kłopoty. A jednak w bohaterach tkwią głębokie, silne emocje, których z różnych powodów nie wyrażają wobec życiowych partnerów. Wspólne wakacje odbywane w tym samym miejscu przez kolejne lata, działają katalizująco. Skrywane uczucia zostają uwolnione.

Peter Asmussen rozbiera każdą z postaci z kostiumu powierzchownej codzienności i pozostawia w nagości człowieczego wnętrza. Odkrycie tej nagości daje bohaterom szansę zobaczenia siebie w pełni ale równocześnie odbiera możliwość pozostania takimi jak dotychczas.

Szczegóły

ROMEO I JULIA - musical w 3D

Musical

Oryginalna muzyka Janusza Stokłosy, polski tekst zainspirowany dramatem Szekspira „Romeo i Julia”, reżyseria i choreografia Janusza Józefowicza, scenografia Marka Chowańca, kreacja nowych talentów – to gwarancje wielkiego wydarzenia artystycznego.

Tematem musicalu jest miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych w chwili rodzącej się wielkiej miłości.

To dramat pokoleń rodziców i dzieci, którzy nie umieją ze sobą rozmawiać, słuchać się i szanować swoich potrzeb.
Młodzieńcza bezkompromisowa miłość napotyka bezwzględność komercyjnego świata rodziców, pochłoniętych swoimi sprawami.

Szczegóły