Marzanna Graff - zdjęcie

Marzanna Graff

9,1 / 10

155 oddanych głosów

Pisarka, aktorka, autorka tekstów piosenek i spektakli teatralnych. Współpracuje na stałe z MamTeatr (www.mamteatr.pl) jako aktorka i scenarzystka. Związana jest również z warszawskimi teatrami Towarzystwo Teatrum oraz Capitol, a także z kaszubską sceną im. J. Wybickiego jako aktorka oraz scenarzystka. Od 1999 współpracuje z mediami (m.in. z Polskim Radiem) tworząc własne audycje i rubryki autorskie. Jest wykładowcą w Akademii Dobrych Obyczajów, której założycielem był aktor Janusz Zakrzeński. Współpracuje jako wykładowca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Fundacji Shalom. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Teatr Kępa: "Wiecznie młodzi"

Komedia

Komedia o ludziach, którzy chcą zatrzymać młodość. Robią to jednak nieudolnie i popełnią kolejne błędy

Szczegóły

Teatr Kępa: Pomoc sąsiedzka

Komedia

Któż z nas nie zna przykładu denerwującego sąsiada? A co jeśli sąsiadką tego pana jest ekscentryczna pracoholiczka singielka, która uwielbia egzotyczne podróże? Pana Stefana i Panią Jolę różni chyba wszystko. Do tego każde z nich lubi mieć rację. Czy taka dwójka jest w stanie znaleźć choć cień porozumienia?

Szczegóły

Teatr Kępa: ,,Podaj dłoń”

Dramat

W kochającej się rodzinie Lubienieckich największe tajemnice wyjdą w końcu na jaw. Babcia Anna będzie musiała zdradzić sekrety z czasów wojny.

Szczegóły

Teatr Kępa: "Trudno uwierzyć"

Komedia

Komedia w reżyserii Karola Stępkowskiego o której możemy powiedzieć tylko 3 rzeczy:
- główna bohaterka to dziennikarka Ela
- Tej Pani może się wszystko, naprawdę wszystko przytrafić
- Będziecie się dobrze bawić a zaskoczenie nie będzie Was opuszczało

Szczegóły

Teatr Kępa: Podwieczorek życia

Komedia

Podobno nie ma na świecie bardziej męczącego stworzenia niż mężczyzna, który choruje lub traci pracę. Pewnego dnia pomysły głowy domu przerosną wszystkich i trudno będzie przetrwać do kolacji życia.

Szczegóły

Teatr Kępa: ,,Czas na miłość”

Dramat

Po wielu latach małżeństwa, dzieci opuściły rodzinne gniazdo, a Anna pragnie na nowo ułożyć relacje z mężem. Czy uda się wykrzesać namiętność w związku?

Szczegóły

Teatr Kępa: ,,Poślubieni, pogubieni”

Komedia

Przewrotna komedia o małżeństwie, które w rocznicę ślubu postanawia się rozstać.

Szczegóły

Teatr Kępa: ,,Błękitny ekspres”

Muzyczny

Ameryka lat 60. Dziennikarz Alan Smith dostaje zlecenie: ma zrobić reportaż o weteranach II-ej wojny światowej.
Nie będzie to łatwe zadanie. Na swojej drodze spotyka kobiety, które odmienią jego życie.

Szczegóły

PROM KULTURY ONLINE: SPEKTAKL ,,CZAS NA MIŁOŚĆ” | #WspieramKulture

Wycieczka

Link do bezpłatnej transmisji znajdziesz na Facebooku PROM-u Kultury: KLIKNIJ TUTAJ

Spektakl ONLINE będzie udostępniony na FB PROMu Kultury tylko 2 lipca od godziny 19:00 do 21:00.

Po wielu latach małżeństwa, dzieci opuściły rodzinne gniazdo, a Anna pragnie na nowo ułożyć relacje z mężem. Czy uda się wykrzesać namiętność w związku?

Dlatego podczas koncertu będą Państwo mogli przekazać dowolną kwotę, która trafi bezpośrednio do muzyków. Kryzys spowodowany epidemią koronawirusa mocno dotknął także artystów, którzy z dnia na dzień musieli zrezygnować ze swoich planów zawodowych. Wspólnie z portalem #ewejściówki udostępnimy podczas koncertu opcję #płacęilechcę: do Państwa należy decyzja, czy oglądają Państwo koncert za darmo, czy chcą Państwo wesprzeć artystów.

Szczegóły

Teatr Kępa: "Pozamiatane"

Komedia

Maria i Adaś to szczęśliwe małżeństwo z dwójką dzieci. Szczęśliwi aż do dnia, w którym jednocześnie tracą pracę. Rozwiązaniem tej koszmarnej sytuacji wydaje się pomysł na założenie agencji sprzątającej domy prywatne „Biznes Miotła”. Oboje z entuzjazmem zabierają się do pracy, ale i tu pojawia się problem: klienci nie chcą, aby sprzątał mężczyzna. Żądają nieatrakcyjnej, ale schludnej i inteligentnej… kobiety. Czy zatrudnienie Aldonki pomoże im czy zaszkodzi?

Szczegóły