Marta Florek - zdjęcie

Marta Florek

7,4 / 10

22 oddanych głosów

pochodzi z Limanowej. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach -kierunek wokalistyka jazzowa. Obecnie wykładowca na tejże uczelni. Ukończyła Szkołę Muzyczną I st. w klasie fortepianu. Jest laureatką popularnego programu TVP 2 „Szansa na sukces” (program z Urszulą). Występowała także w programie TVP „The Voice of Poland” (grupa Kayah), „HIT GENERATOR”, „Jaka To Melodia”. Jako wokalistka sesyjna nagrała kilkanaście płyt, udzielając głosu w bajkach muzycznych i śpiewając w chórkach znanych artystów. Zaśpiewała jako gość na 48. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu podczas koncertu "Panna, madonna, legenda tych lat”. Koncert był poświęcony twórczości Ewy Demarczyk. Na zaproszenie Krzesimira Dębskiego nagrała partie wokalne do ścieżki dźwiękowej filmu "Syberiada polska". W Teatrze Rozrywki w Chorzowie zadebiutowała rolą Lucy w musicalu "Jekyll&Hyde". W tymże teatrze zagrała też Nancy w musicalu "Oliver!" oraz Lisę w "Our House". W musicalu "High School Musical" zagrała postać Sharpay (Gliwicki Teatr Muzyczny). Wcieliła się także w postać Inez w musicalu "Zorro" (Teatr Komedia w Warszawie). W widowisku muzycznym "Notre Dame i'histoire" zagrała Fleur de Lys. W 2010 roku była nominowana do Nagrody Województwa Śląskiego "Złota maska". Do czerwca 2016 r. pełniła funkcję kierownika wokalnego w Gliwickim Teatrze Muzycznym.
Spektakle z udziałem tego aktora:

Wieczór musicalowy - Broadway Babies | rewanż

Muzyczny

Wieczory Musicalowe - to cykl koncertów prezentujący największe przeboje musicalowe, realizowany już kolejny rok w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury, stanowiący przegląd najpiękniejszych i jednych z najdoskonalszych musicali jakie kiedykolwiek powstały., kończąc na najnowszych produkcjach, które pomimo, że grane już od prawie 10 lat zaliczane są do najnowszych pozycji Broadwayu w Nowym Jorku, czy West Endu w Londynie. Wieczory Musicalowe to najlepsza muzyka w takim też wykonaniu, a przy tym niepowtarzalna okazja obcowania z wybitnymi dziełami kompozytorów najsłynniejszych musicali.

Po listopadowym koncercie „Broadway Babies”, w którym panowie prezentowali songi żeńskich bohaterek musicali, pora na drugą odsłonę interpretacyjnych potyczek: scenę przejmują panie! Trzy wspaniałe wokalistki i aktorki: Marta Florek, Basia Gąsienica Giewont oraz Ewa Łobaczewska przedstawią swoje interpretacje najciekawszych i najpiękniejszych męskich partii musicalowych. Towarzyszyć im będzie znana już z poprzednich koncertów i doceniona przez warszawską widownię pianistka – Karina Komendera.

Będzie słodko, drapieżnie, wzruszająco i energicznie. Czy panie wypadną lepiej niż listopadowe Divy z „Broadway Babies”? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne – musical znów będzie górą!

Szczegóły

Pierwsza randka

Musical

Kiedy mężczyzna spotyka kobietę, zwłaszcza na randce w ciemno, to wszystko nagle staje się jasne, aż nadto…

Staje się jasne, że mężczyzna – Aaron i kobieta – Casey, kompletnie do siebie nie pasują, że oczekiwali wzajemnie zupełnie kogoś innego i że każde z nich przyprowadziło na tę randkę mnóstwo osób ze swojego dotychczasowego życia… Niestety!
Nie zabraknie matki, babci, najlepszej przyjaciółki, histerycznego przyjaciela, zakręconego kumpla, terapeuty, ojca, ex narzeczonej, żydowskiego chóru, zakochanego kelnera i byłych chłopaków. A to jeszcze wcale nie wszyscy… I każdy będzie miał dla Casey i Aarona świetne rady i przestrogi. Oni zaś z każdą minutą będą mieli dość siebie nawzajem.

Kiedy Aaron spotyka Casey, drinki stają się gorzką męczarnią, a jedzenie wybawieniem od niezręcznego milczenia…, którędy najbliżej do drzwi???
Czy katastrofa jest nieuchronna, czy też może wydarzy się coś niezwykłego zanim kelner ostatecznie poda rachunek? I kto go zapłaci w restauracji i w życiu?

Pierwsza randka, to polska prapremiera broadwayowskiego musicalu z 2013 roku, który stał się sukcesem produkcyjnym w kilkunastu krajach na świecie. To niezwykle inteligentna i cudownie śmieszna komedia, która ostro i przenikliwie rozprawia się z mnóstwem stereotypów i kalk kulturowych, nieodmiennie towarzyszących relacjom damsko-męskim, szczególnie na pierwszej randce…

Przebojowa muzyka i zabawna choreografia, skrzące się ironią i sarkazmem dialogi oraz gwiazdorsko rozśpiewana obsada.

Zanim umówisz się na randkę w ciemno, zobacz, czym ryzykujesz. Jednak przestrzegamy – na Randkę w ciemno do Teatru Komedia przychodzicie na własna odpowiedzialność!!! My tylko wystawiamy rachunek…

Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

Szczegóły