Marika Klarman - zdjęcie

Marika Klarman

9,1 / 10

11 oddanych głosów

Młoda aktorka musicalowa. Pierwsze kroki artystyczne stawiała na wojskowych festiwalach piosenki dziecięcej. Na co dzień gra w Operze Wrocławskiej (m.in. Skrzypek na dachu, W krainie czarodziejskiego fletu, Cyganeria, Kawaler Srebrnej Róży) i Teatrze Polskim we Wrocławiu (Xięgi Schulza). Laureatka wielu festiwali piosenki poetyckiej i aktorskiej takich tak m.in. 2 nagroda w konkursie interpretacji piosenek Agnieszki Osieckiej- „Pamiętajmy o Osieckiej", laureatka „Olsztyńskich Spotkań Zamkowych" i „Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie". Na co dzień uczy się w Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz Liceum Ogólnokształcącym nr 17 im Agnieszki Osieckiej w klasie teatralnej.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Filadelfijska opowieść

Komedia

Prapremiera polska klasycznej amerykańskiej komedii romantycznej, spopularyzowanej przez film George’a Cukora z Katharine Hepburn, Carym Grantem i Jamesem Stewartem w rolach głównych, a także oparty na sztuce musical Cole’a Portera Wyższe sfery. Przedstawienie wzbogacą wykonywane przez aktorów piosenki.

Nieopodal Filadelfii trwają przygotowania do drugiego ślubu Tracy Lord, pochodzącej z zamożnej rodziny przemysłowców. Poprzednie małżeństwo Tracy skończyło się burzliwie po dziesięciu miesiącach. Nic dziwnego, że zbliżająca się ceremonia wzbudza zainteresowanie nie tylko wśród elit, ale też u reporterów lokalnego brukowca, którzy podstępem dostają się do posiadłości Lordów. Tymczasem zjeżdżają się kolejni goście, w tym Dexter – były mąż Tracy. Po upojnym wieczorze przyszłą pannę młodą zaczynają dręczyć wątpliwości, czy dobrze robi, wychodząc za przystojnego George’a… Czy nazajutrz ślub się jednak odbędzie?

Szczegóły