Marek Komarnicki - zdjęcie

Marek Komarnicki

9,1 / 10

13 oddanych głosów

Aktor, wokalista, producent. Jeden z założycieli wrocławskiej Fundacji Play-Ground zrzeszającej środowiska młodych muzyków Wrocławia.

Występował w serialach "Pierwsza Miłość", "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny", "Galeria".

Pierwsze kroki aktorskie stawiał w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu debiutując podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej w nurcie off w spektaklu "W Małym Dworku" w reż. Moniki Dawidziuk.

Były wokalista formacji All Sounds Allowed z którą dotarł do półfinałów zarówno Mam Talent jak i Must Be The Music.

Obecnie wokalista , autor tekstów , producent i realizator nagrań w duecie BoysWithToys oraz Teatrze Bemowo.

Współautor scenariusza Musicalu „Kopciuszek” oraz Scenariusza spektaklu muzycznego "Dziewczyny z Korporacji" Teatru Bemowo.

Dyrektor Administracyjny Teatru Bemowo.

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Kopciuszek - Musical

Dla dzieci

„Kopciuszek” to spektakl dla dzieci najmłodszych i młodszych. Jest to dowolna adaptacja bajki braci Grimm.
Historia sierotki, którą los zmusił do zamieszkania z macochą i dwoma jej córkami, został zrealizowany w formie musicalu. Piosenki i taniec wypełniają cały spektakl i mimo smutnej historii zawiera wiele komicznych i radosnych momentów. Spektakl jest napisany humorystycznym wierszem i oprawiony wspaniałą muzyką. Ten musical zdobędzie z pewnością serca młodszych i starszych widzów.

Spektakl kostiumowy

____________________________

Spektakl rekomendowany dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczęszczających do klas 0-3.

Szczegóły

Mizantrop

Muzyczny

„Mizantrop” na podstawie komedii Moliera.

Fragment z życia człowieka, który usiłuje egzystować w prawdzie.

Molier był bardzo uważnym i wnikliwym obserwatorem. Po niemal trzystu pięćdziesięciu latach od jego śmierci okazuje się, że archaiczny wierszowany tekst przeniesiony w realia kulis teatru jest wciąż niezwykle aktualny.

Uniwersalna opowieść o próbie uczciwego funkcjonowania w świecie przepełnionym kłamstwem, pozorami i bezsensownymi intrygami z odrobiną morału. Wzruszająca naiwność Mizantropa oraz przedstawienie pozostałych postaci w żartobliwy , karykaturalny sposób daje widzowi możliwość zastanowienia się nad samym sobą.

Czy gdyby każdy mówił prawdę, pozbawiony przerostu ego i kompleksów świat byłby lepszy? Czy jest to możliwe? Na ziemi? A może lepiej odlecieć w kosmos?

Spektakl Muzyczny.

Szczegóły