Magdalena Kunce - zdjęcie

Magdalena Kunce

7,8 / 10

6 oddanych głosów

W 2011 r. Magdalena zaśpiewała partię Noriny w operze „Don Pasquale“ G. Donizetti‘ego w teatrze Araldo w Turynie, we Włoszech.

W 2010 roku wystąpiła w partii Gildy w operze "Rigoletto" Giuseppe Verdiego we Włoszech w ramach "FESTIWALU LIRYCZNEGO NA ZAMKU W TIZZANO".

Laureatka VIII Concorso Internazionale di Canto Lirico, da Camera e Barocco Opera Rinata we Włoszech 2009.

III miejsce w kategorii Pieśni i Baroku.

Nagroda specjalna dla Najlepszego Głosu Zagranicznego.

Finalistka w kategorii Najlepszy Sopran Koloraturowy.

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Phantom - upiór w operze

Musical

Christine to samorodna artystka, której wspaniałą karierę wróży Hrabia Philipp de Chandon – protektor i mecenas Opery Paryskiej. W tym samym czasie kierownictwo opery przejmuje nowy zarządca, który decyzje podejmuje do spółki z divą operową wątpliwego wdzięku – Carlottą.

Przysłana na przesłuchanie przez hrabiego Christine dostaje od Carlotty ledwo posadę garderobianej, jednak przyjmuje propozycję z ogromną wdzięcznością i pokorą. W zaciszu garderoby nuci swym pięknym głosem melodię, która dociera do Eryka. Ten zachwycony postanawia oszlifować ten wokalny diament. Lekcje idą tak dobrze, że po niedługim czasie Christine jest gotowa na przesłuchanie, jednak możliwe jest to – pod nowymi rządami w operze – jedynie w pobliskim bistro. Za wstawiennictwem Hrabiego dziewczyna prezentuje swoje możliwości i z miejsca podbija serca zgromadzonej publiki. Poruszona Carlotta daje jej natychmiastowy angaż w najnowszej produkcji, zastawiając na nią jednocześnie pułapkę...

Szczegóły