Laura Raab - zdjęcie

Laura Raab

7,5 / 10

32 oddanych głosów

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie o specjalności Dyrygentura Chóralna oraz Warszawskiej Szkoły Filmowej na wydziale aktorskim.

Umiejętności wokalne rozwijała w Voice Studio w Nowym Jorku oraz na licznych warsztatach muzyki gospel prowadzonych przez wybitnych artystów scen międzynarodowych.

Ukończyła z wyróżnieniem szkołę muzyczną II stopnia w klasie skrzypiec. W swoim dorobku artystycznym ma liczne koncerty z chórem i orkiestrą w kraju i za granicą. Jako wokalistka współpracuje z wybitnymi muzykami i koncertuje z triem jazzowym Piotra Rodowicza. Jako aktorka brała udział w serialach „Prosto w serce”, „Usta usta”, „M jak Miłość”, a także współtworzyła i występowała w spektaklu muzycznym „Głos ma twarz, czyli sztuka uwodzenia dźwiękiem”.

Zwieńczeniem jej edukacji artystycznej oraz dotychczasowych doświadczeń scenicznych i pedagogicznych jest utworzenie LauStudio Agencji Edukacyjno - Artystycznej.

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

Komedia

Podobno nieszczęścia chodzą parami – z tym stwierdzeniem nie może zgodzić się główny bohater sztuki. Po tym, jak stracił pracę, na jego konto zaczęły spływać różne formy wsparcia: zapomogi dla samotnych matek, renty dla sierot, dodatki do czynszu, odszkodowania dla inwalidów, zasiłki macierzyńskie, kolejne coraz nowsze i bardziej wymyślne. Pieniądze mnożą się jak szalone!

Okazuje się, że błyskotliwość głównego bohatera, spolegliwość i oddanie jego przyjaciół oraz stworzenie kilku fikcyjnych postaci pozwolą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków. Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji powodują lawinę zabawnych zdarzeń, od których, zdawałoby się, nie ma odwrotu… I pomyśleć, że to wszystko z miłości do żony!
„ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” to fantastyczna komedia z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle. Obok reżysera Emiliana Kamińskiego na scenie występuje dziesięciu aktorów, m.in.: Katarzyna Pakosińska, Krystyna Tkacz, Dorota Kamińska, Sambor Czarnota.

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.

Szczegóły