Kuba Ziołek - zdjęcie

Kuba Ziołek

10,0 / 10

1 oddany głos

Wiek: 37 lat

Spektakle z udziałem tego aktora:

Nosexnosolo

Dramat

Sztuka wcześniej wystawiana w teatrze Komuna Warszawa, została stworzona z inicjatywy Festiwalu Dramatu Strefy Kontaktu. Okazjonalnie teraz szansa by zobaczyć ją we Wrocławskim Teatrze Współczesnym
Nosexnosolo to sztuka z życia wzięta, opowiada o przemocy, mobbingu i molestowaniu, spektakl mówi o głośnym ruchu #METOO
Nosexnosolo to krzyk, który ma zwrócić uwagę nam wszystkim na istniejące wśród nas problemy w miejscach pracy i nie tylko. Spektakl uświadamia nam, że takie zachowania nie powinny być ignorowane.

Szczegóły

NOSEXNOSOLO, reż. Agnieszka Jakimiak

Performance

“No sex no solo” to hasło przywoływane przez jednego z byłych współpracowników Jana Fabre’a, który twierdził, że już w latach osiemdziesiątych ta maksyma określała zasadę pracy z belgijskim twórcą. „NOSEXNOSOLO” to zbiór wielu historii o tej samej treści i o tej samej puencie, które określają zasady pracy i relacje władzy w wielu współczesnych przestrzeniach sztuki. “NOSEXNOSOLO” to zapętlone i zwielokrotnione solo, w którym dawni mistrzowie stają się śmieszni i straszni, a ich uczennice i wychowankowie okazują się całkiem poważni i trudni do uciszenia.
-----------
Projekt “NOSEXNOSOLO” jest koprodukcją Wrocławskiego Teatru Współczesnego i Komuny/Warszawa.

Tekst “NOSEXNOSOLO” został wyróżniony Nagrodą Pawła Korczaka w 3. edycji Konkursu Strefy Kontaktu, organizowanego przez Wrocławski Teatr Współczesny.

Szczegóły