Konrad Darocha - zdjęcie

Konrad Darocha

8,9 / 10

121 oddanych głosów

Data urodzenia:
26-11-1987 (34 lat)

Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2010). Debiutował w roku 2010 w spektaklu Kabaret zagubionych facetów Christiana Siméona w reż. Romualda Szejdy w warszawskim Teatrze Scena Prezentacje, z którym nadal współpracuje. Gościnnie występuje na deskach warszawskiego Teatru „Roma” i Teatru Żydowskiego, gra także w przedstawieniach Teatru 6. piętro. Szerokiej publiczności jest znany ze srebrnego ekranu dzięki rolom serialowym w Klanie i Hotelu 52.
Spektakle z udziałem tego aktora:

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon

Komedia

FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.

Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu.

Zagrany od dnia premiery ponad 400 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych w Polsce. Dwukrotnie okrzyknięty "najlepszym" przez publiczność XV Festiwalu Oblicza Teatru (Najlepszy Spektakl oraz Najlepsza Aktorka Jolanta Fraszyńska).

Od października 2010 roku FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON widnieje w stałym repertuarze na deskach Teatru 6.piętro.

Szczegóły

Domek trzech dziewcząt

Komedia

Francuska komedia poruszająca problemy damsko-męskie w różnych konfiguracjach, grana z wielkim powodzeniem nad Sekwaną.

Szczegóły

Oskar dla Emily

Komedia

Emily i Henry to para aktorska z 45-letnim stażem małżeńskim. Wszystko co ich łączy i wszystko co dzieli ma tylko jedną nazwę -TEATR.

Życie "prywatne" w teatrze, życie zawodowe w teatrze - czy te dwa światy da się w jakikolwiek sposób rozdzielić?

Szczegóły

Koszałki opałki

Kabaret

Muzyczny i humorystyczny spektakl powstał na podstawie felietonów młodego Janusza Korczaka pisanych do satyrycznych „Kolców” z przełomu XIX i XX wieku.

Przedstawienie w formie kabaretu literackiego z muzyką na żywo przenosi widza do starej Warszawy i przybliża prawdziwą warszawską atmosferę, poszukuje duszy naszego miasta. Dzięki specyficznemu poczuciu humoru i piosenkom przedwojennym, gwarantujemy dużo dobrej zabawy, a także odrobinę nostalgii i zadumy. Unikalna szansa na poznanie rzadko prezentowanych tekstów Janusza Korczaka w brawurowym wykonaniu.

Szczegóły