Julia Mańkowska - zdjęcie

Julia Mańkowska

9,3 / 10

9 oddanych głosów

Data urodzenia:
11-01-1986 (36 lat)

absolwentka Wrocławskiej Szkoły Teatralnej, 11 lat doświadczenia scenicznego. Logopeda i pedagog. Dyrektor artystyczny Akademii Młodego Aktora, gdzie prowadzi warsztaty teatralne. Praca z dziećmi to jej pasja i misja. Julia, która gra w dwóch naszych spektaklach, jest prawdziwym wulkanem energii, a jednocześnie emanuje ciepłem.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Raz, dwa, trzy

Dla dzieci

“Jeden jeż jadł jabłko”… Bardzo fajnie, ale co potem zrobił z ogryzkiem?

“Trzy tygrysy tupały tup, tup”… Ale czy tygrysy nie powinny raczej się skradać na paluszkach?

“Pięć prosiaczków potłukło się prawie”… Czy były to bardzo niegrzeczne prosiaczki, skoro się tłukły?

Te i inne zabawne i nieco absurdalne opowiastki o zwierzątkach i codziennych przedmiotach stanowią nie tylko wspaniałą pożywkę dla dziecięcej wyobraźni, ale przy okazji ułatwiają maluchom poznawanie świata cyfr. A kto już potrafi liczyć i tak będzie dobrze się bawił z czterema czaplami, które często czkały.

Spektaklowi towarzyszy ciekawa muzyka młodego kompozytora Macieja Bąka.

Spektakl dla najmłodszej widowni w wieku 2-5 lat.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 (online).

Szczegóły

Król Rur

Dla dzieci

Co można zrobić z rur? Hmm… Wy pewnie próbowalibyście zrobić żyrafę albo samolot, albo zjeżdżalnię. Ale Król Rur uważa, że z rur można robić tylko “pożyteczne” rzeczy, takie jak armaty czy kraty więzienia. Bo Król Rur jest niegodziwy i w kółko wykrzykuje, że nie znosi bzdur.

Kłopot polega na tym, że dla niego bzdurą jest wszystko, co nie jest rurą: czyli dzieci, kwiaty, chmury, śmiech i pluszowe misie. “Bzdury” przerabia w swoim Mielącym Leju na armatnie kule. Poczciwy Szczurek ma więc nie lada kłopot, gdy zaprzyjaźnia się z pewnym sfatygowanym pluszakiem… Czy znajdzie odwagę, by sprzeciwić się niedobremu Królowi?

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 4 do 8 lat.

Szczegóły