Joanna Mazewska - zdjęcie

Joanna Mazewska

8,6 / 10

87 oddanych głosów

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Piękna jak bestia - komedia improwizowana na żywo!

Komedia

Teatr Improwizacji AFRONT demaskuje fałsze i niedomówienia w kolejnej bajkowej opowieści. Tym razem na naszej scenie „Piękna jak Bestia”.

Jak to było, wszyscy dobrze wiemy: książę pokutujący w ciele potwora za swoje grzechy i róża, która wpędza piękną dziewoję w kłopoty oraz wielka miłość, która wybawia ich oboje.
Ale co by się zdarzyło, gdyby wprowadzić do tej opowieści trochę zmian?...
Przyjdźcie koniecznie, żeby pomóc nam ubarwić, czy też naprostować tę historię. Wasze podpowiedzi i decyzje będą tu kluczowe. Bez Was nasza improwizacja się nie odbędzie, więc czekamy na Was niecierpliwie!

Szczegóły

Głosy z Zaświatów - komedia improwizowana na żywo!

Komedia

Teatr Improwizacji AFRONT zaprasza na spektakl improwizowany nabierający aktualności ZWŁASZCZA (choć nie tylko) o tej porze roku.

Czy słyszysz czasami dziwne głosy w swojej głowie? Czy ktoś podszeptuje Ci do ucha rzeczy, na które normalnie sam nigdy byś nie wpadł? Jeśli ten stan nasila się jakby w okolicach końca listopada, jeśli lekarze rozkładają bezradnie ręce, a znajomi patrzą na Ciebie jak na totalnego świra – wiedz, że nie jesteś sam na TYM świecie!

Przyjdź do nas na improwizację z przodkami w rolach głównych i dowiedz się m. in. o czym szepczą głosy z Zaświatów, kim lub czym są właściwie Zaświaty, czym spowodowana jest ta przebitka audio na nasze pasmo częstotliwości i jak się przed tym bronić. Ale może wcale aż tak bardzo bronić się nie trzeba? Może te głosy to jakaś istotna wskazówka lub wstęp do czegoś bardzo interesującego?...

Szczegóły

"Kevina nie będzie" z cyklu Rodzinne Rewolucje

Komedia

Okres przedświąteczny i same Święta to czas, kiedy rodziny przechodzą największe rewolucje. Wojny nerwów, burze charakterów, katastrofy kulinarne i nie tylko - to wszystko po to, aby w Święta rodzina mogła się zjednoczyć przy wspólnym stole albo przed wspólnym telewizorem.

Co jednak, jesli okaże się, że Kevina nie będzie? I to nie tylko tego filmowego, bo "Kevin" oznaczać może równie dobrze wszystko i wszystkich, którzy są nam drodzy, oczekiwani, bez których nie wyobrażamy sobie Świąt.

Wy pomożecie nam określić, kim jest ten symboliczny "Kevin", my zaś zaprezentujemy spektakl na ten temat. Jak one się potoczą i czy skończą się happy endem, tego nie wiemy. Na pewno jednak udział w tym wydarzeniu komuś się przysłuży, ponieważ chcemy zaprosić Was także do udziału w akcji charytatywnej pt. "Paczka dla bohatera". O samej akcji więcej dowiedzieć możecie się tutaj: https://www.facebook.com/events/676138405832124/
„RODZINNE REWOLUCJE” nie pozwolą Wam się nudzić choćby przez chwilę, wzmocnią mięśnie brzucha za sprawą półtoragodzinnej dawki śmiechu i z pewnością pozwolą Wam docenić uroki własnej rodziny, jakakolwiek by ona nie była. Zapraszamy, więc na tę szaloną terapię całymi rodzinami, w duetach i solo!
Zapraszamy!

12.12.2015, godz. 19:30
Cafe Niespodzianka ul. Marszałkowska 7 (tam gdzie Tarabuk)
Wstęp: 20/15 zł (tylko gotóweczka)
Rezerwacje: kontakt.afront@gmail.com lub SMSami na 607132270 lub 513673348

Szczegóły

Rodzinne rewolucje - komedia improwizowana na zywo!

Komedia

Ponoć z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. W normalnym życiu całe te tabuny dziadków, babć, wujków, cioć oraz krewnych i znajomych królika potrafią nieźle zaleźć człowiekowi za skórę i nawet najspokojniejszą duszyczkę doprowadzić do stanu, w którym z okrzykiem bojowym na ustach wznosi się sztandar rewolucji.

Jak przeżyć rodzinne spędy...znaczy uroczystości, albo po prostu zwykły dzień w stadzie i nie stać się domorosłym Che Guevarą? Jak pozostać sobą wśród tej menażerii dziwolągów i nie zdziczeć?

Na te i inne trudne pytania natury rodzinnej Teatr Improwizacji AFRONT zechce znaleźć odpowiedzi w swojej długiej formie pt. „RODZINNE REWOLUCJE, czyli całe życie z wariatami”, sterowanej jak zwykle przez Was, o Najwspanialsza Publiczności Świata. To Wy powiecie nam, jakich członków rodziny zechcecie zobaczyć i jakiemu wyzwaniu będą musieli stawić czoła. Czy zechcecie, aby babcia - bojówkarka wraz z ciocią - hipochondryczką i wujkiem o zapędach kryminalnych musieli odebrać dziecko z przedszkola, czy też aby mama z PMS-em, szwagier - narkoleptyk, teściowa – niespełniona acz praktykująca artystka oraz dziadek – perfekcyjny słomiany wdowiec podróżowali stopem na uroczystości pogrzebowe – cokolwiek to będzie, my to wszystko pokażemy. I możemy zapewnić, że będzie się działo!

„RODZINNE REWOLUCJE” nie pozwolą Wam się nudzić choćby przez chwilę, wzmocnią mięśnie brzucha za sprawą półtoragodzinnej dawki śmiechu i z pewnością pozwolą Wam docenić uroki własnej rodziny, jakakolwiek by ona nie była. Zapraszamy, więc na tę szaloną terapię całymi rodzinami, w duetach i solo!
Świetna zabawa gwarantowana!
A wszystko z muzyką na żywo!
Miejsca nienumerowane, ale zapewnione!
I... mamy już wentylację :-)

Szczegóły

Po troopach - kryminał improwizowany na żywo!

Improwizacja

Kilkoro ludzi. Znają się, mieszkają lub pracują ze sobą. Łączą ich więzi przyjaźni, zaufania, miłości.... Ale czy na pewno? Kiedy jedno z nich zginie w niezwykłych okolicznościach, nikt z pozostałych nie jest wolny od podejrzeń - nawet ten, który weźmie na siebie obowiązki detektywa, starającego się znaleźć odpowiedź na pytanie: kto zabił?...

Teatr Improwizacji AFRONT zaprasza na kolejną odsłonę swojego kryminału improwizowanego. W podróż w głąb najróżniejszych zakamarków ludzkiej psychiki, tropami zbrodni popełnianych w afekcie i z premedytacją, w ślad za przestępcami, którzy po trupach zdążają do celu i nie cofną się przed niczym, aby go osiągnąć. To wy, droga publiczności, zdecydujecie przez głosowanie w trakcie spektaklu, kto zginie, a potem pomożecie w rozwikłaniu tej mrocznej zagadki, dołączając do szacownego grona detektywów z kart powieści i z ekranu.
A wszystko z towarzyszeniem muzyki na żywo.
Po raz ostatni w tym sezonie!
Do zobaczenia niebawem na tropie!
Zapraszamy :-)

Uwaga!!! Nie wyciągamy widzów na scenę!!!

Szczegóły

Bajkotworek i bajek pełen worek - spektakl dla dzieci!

Dla dzieci

Bajkotworek, mały skrzacik, twórca wszystkich bajek na świecie, czeka z niecierpliwością na dzieci, które pomogą mu stworzyć kolejną niezwykłą historię. Jeśli lubicie wymyślanie bajki, jakich jeszcze nie było, jeśli wasza wyobraźnia jest niezmierzona, jeśli chcecie stać się częścią spektaklu, który się już nigdy więcej nie powtórzy, to koniecznie musicie do nas dołączyć! Bez Was ta bajka się nie wydarzy.
U nas publiczność decyduje o losach bohaterów w spektaklu!

"Bajkotworek..." oraz inne spektakle improwizowane Teatru Improwizacji AFRONT dostały Nagrodę Rodzica w plebiscycie najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci w wieku 0-14 lat w Warszawie "Słoneczniki 2015" organizowanego przez portal czasdzieci.pl.

Szczegóły

Spektakl improwizowany na żywo dla dzieci i całych rodzin! - "Detektyw Szkiełko"

Dla dzieci

Teatr Improwizacji AFRONT zaprasza wszystkich małych i dużych detektywów na premierę kryminału improwizowanego, w którym udział dzieci będzie miał ogromne znaczenie. Ba, nawet nazwisko detektywa zostało wybrane przez naszą Małą Publiczność!

Detektyw Szkiełko to utytułowany tropiciel przestępców, poszukiwacz zaginionych przedmiotów i osób oraz rozwiązywacz najtrudniejszych nawet zagadek. Jednakże nawet i on potrzebuje czasem pomocy w śledztwie - pomocy młodych, bystrych i szybkich umysłów, które potrafią połączyć najbardziej niepowiązane ze sobą fakty!

Tym razem zajmiemy się zaginięciem... czego lub kogo, o tym zadecyduje zgromadzona publiczność. Zbierzemy od Was przedmioty, które będą mieć wielkie znaczenie dla śledztwa, a potem wspólnie pomożemy Detektywowi Szkiełko rozwiązać kolejną sprawę w jego karierze.

Nie może Was tam zabraknąć!

Spektakl w oparciu o "Skrzynię pełną tajemnic" wg autorskiego pomysłu Małgorzaty Tremiszewskiej, prezentowaną m. in. na festiwalu improwizacji dla dzieci Wiosełko 2016.

Szczegóły

Chatka pełna bajek - spektakl dla dzieci!

Dla dzieci

W samym środku lasu stoi mała chatka. Ściany ma z ciasteczek, szyby z kropli rosy, a dach z obłoczka. Jak myślicie, kto może mieszkać w takim dziwnym domku? Na pewno ktoś niezwykły, obdarzony tajemniczymi mocami…

Nie obawiajcie się jednak, nie jest to ani żadne leśne licho, ani zła czarownica, która zwabiała do swojej piernikowej chatki zagubione dzieci, tylko Bajkodziejka – taka czarodziejka, tylko trochę inna, gdyż jej mocą jest przywoływanie bajek, których jeszcze nikt nie słyszał. Nie jest to trudne – wystarczy wypowiedzieć formułkę, która otwiera bramy świata bajek, a znają ją wszystkie dzieci: „Dawno, dawno temu…” Wtedy bajki na wyścigi pędzą do chatki Bajkodziejki, bo każda z nich bardzo chciałaby, aby dzieci wreszcie ją poznały.

Jeśli więc chcielibyście, aby Bajkodziejka i dla was przywołała jakąś nieznaną jeszcze nikomu bajkę, wystarczy odwiedzić ją w jej chatce pełnej bajek i powiedzieć, o czym ta bajka ma być, a potem usiąść wygodnie i razem z Bajkodziejką zacząć przywoływanie zupełnie nowej bajki, takiej, której jeszcze nikt wcześniej nie opowiedział. Co więcej – będziecie mogli przez cały czas ją kształtować, dokonywać wyborów za głównych bohaterów, a więc tak naprawdę tworzyć tę bajkę razem z Bajkodziejką.

Zapraszamy zatem wszystkich ciekawych nowych opowieści i pełnych wyobraźni młodych widzów, zapraszamy również i tych starszych, którzy nie zapomnieli jeszcze, jak przyjemne są podróże do krainy baśni. Chatka pełna bajek dla każdego stoi otworem!

Szczegóły

Nie mów nikomu - spektakl improwizowany na żywo!

Improwizacja

"Nie mów nikomu!..." Ktokolwiek kiedykolwiek usłyszał takie słowa skierowane do siebie, ten wie, jak trudno jest zachować poprzedzającą je tajemnicę dla siebie, jak jej brzemię gniecie i narasta do nieznośnych wręcz rozmiarów, dopóki nie powierzy się jej jakiejś zaufanej parze uszu - rzecz jasna z tym samym zaznaczeniem!
Ktokolwiek kiedykolwiek użył tych słów pod koniec rozmowy, ten może być pewny, że jest to najszybsza droga do tego, aby jego sekret już wkrótce stał się tajemnicą Poliszynela i powtarzany był przez coraz szersze forum - rzecz jasna z tym samym zaznaczeniem!

Własnie o takich zmaganiach z brzemieniem tajemnicy oraz jakie konsekwencje może mieć wystawienie jej na światło dzienne będzie nasz nowy spektakl. Punktem wyjścia w spektaklu stanie się pewna tajemnica jednej z postaci, co będzie tym sekretem? - Zadecyduje publiczność, kiedy wybrany przez widzów aktor wyjdzie za kulisy! Potem zaś - jak w życiu - dramat mieszać się będzie z komedią, szczęście z tragedią, wielkie emocje z chwilami wyciszenia. Zdarzyć się może wszystko i tylko raz! Taka historia więcej się już nie powtórzy, dlatego zapraszamy gorąco na tę jedyną okazję, aby przeżyć ją razem z nami. Zobaczcie jak aktorzy sami siebie zaskakują na scenie i wy pozwólcie się zaskoczyć.
Taki spektakl wydarzy się tylko ten jeden raz! Wspaniała zabawa gwarantowana! A cały spektakl okraszony muzyką na żywo!
Aha, oczywiście nie mówcie nikomu...

Uwaga! Nie wyciągamy widzów na scenę!

Szczegóły

Co Bajkotworku masz w swoim worku? - spektakl interaktywny dla dzieci od lat 3!

Mały skrzacik Bajkotworek, którego można spotkać na strychu, jeśli się tylko dobrze poszuka, mieszkający zazwyczaj w jakimś starym worku, który w ogóle nie przyciąga uwagi, tym razem opowie nową bajkę NIE TYLKO przy pomocy dzieci, ale także przy udziale przyniesionych przez nie ZABAWEK.

Jeśli tylko macie swojego ulubionego pieska, misia, kucyka, czy inną zabawkę, przynieście ją ze sobą 28 lutego do Centrum Zarządzania Światem, właśnie wtedy będzie można tam spotkać Bajkotworka. Jeśli zechcecie, to dzięki Bajkotworkowi Wasza ukochana przytulanka ożyje i zabierze Was w świat swoich niesamowitych przygód!

Takie rzeczy tylko w bajce improwizowanej, bo bajka improwizowana to wydarzenie niezwykłe, które nigdy się nie powtarza i zawsze polega na pomysłach Publiczności. Dlatego nigdy się nie nudzi i zawsze jest czymś nowym, nawet jeśli przyjdziecie na to po raz kolejny.

"Bajkotworek..." oraz inne spektakle improwizowane Teatru Improwizacji AFRONT dostały Nagrodę Rodzica w plebiscycie za najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci 0-14 "Słoneczniki 2015" organizowanego przez nasz portal!

Szczegóły

Skarpety na cenzurowanym - komedia improwizowana na żywo!

Improwizacja

Wielkimi krokami zbliża się czas obdarowywania najbliższych. I jak, co roku pojawia się to samo pytanie: Co kupić??? Nie oszukujmy się - obiecywanie sobie, że za rok zajmiemy się tym wcześniej i dokładnie zaplanujemy, co komu podarować, po prostu nie działa. Zaś zwyczajowa pustka w głowie i zakupy w ostatniej chwili niejednokrotnie owocują prezentami, które na twarzy obdarowanego wywołać mogą co najwyżej minę zakłopotania i zawodu, jeśli nie otwartej niechęci.

Jeśli kiedykolwiek stanęliście w obliczu wyboru prezentów bez cienia pomysłu na nie, jeśli co roku dostajecie to samo od wszystkich członków rodziny, jeśli zdarzyło się Wam kiedyś dostać prezent, o którym nie możecie myśleć bez żenady czy ataku śmiechu, nie może Was zabraknąć. Z Waszych sugestii powstaną podarkowe historie, które być może zainspirują Was przed zakupowym szaleństwem, być może pokażą, jak kreatywnie obchodzić się z niechcianymi prezentami, a na pewno pomogą się zrelaksować i spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy.

Szczegóły

Opowieści z cygańskiego taboru - baśnie z muzyka na żywo!

Dla dzieci

Cyganie to wolny lud i niespokojne duchy, którym trudno usiedzieć w miejscu. Krążą po całym świecie ze swoimi taborami, chcąc zaprzyjaźnić się ze wszystkim, co go zamieszkuje: z ptakami, zwierzętami, roślinami, a także wodą, czy wiatrem. Kiedy tak podróżują, spotykają na swojej drodze przeróżne opowieści, które zabierają ze sobą, aby potem dzielić się nimi przy blasku ogniska ze wszystkimi, którzy są ich ciekawi.
Jeśli więc chcecie się dowiedzieć, kim są Urmy, Benga, czy Czarany, które z nich są przyjazne, a których lepiej się wystrzegać, jeśli chcesz poznać świat takim, jakim widzą go Cyganie, zapraszamy. Wejdź wraz z nami między wozy taboru i oddaj się czarowi muzyki inspirowanej ognistymi, cygańskimi piosenkami oraz opowieściami wolnego ludu romskiego. I do tego dźwięki na żywo!

Opowiadać i przygrywać będą Wam Dorota Jarząbek – Rogaczyk, Katarzyna Gruszewska i Joanna Mazewska, czyli Teatr Itakzagramy.
Opracowanie muzyczne: Katarzyna Waszkiewicz
Spektakl przeznaczony dla dzieci od lat 5, całych rodzin oraz dorosłych, którzy lubią baśnie i opowieści.
Świetna zabawa - tego wydarzenia nie można przegapić!
2.07.2016, godz. 13.00
Centrum Zarządzania Światem - ul. Okrzei 26 - Warszawa

Szczegóły

Opowieść wielkanocna - spektakl interaktywny dla dzieci i całych rodzin!

Dla dzieci

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią bazie, kosze pełne pisanek, roznoszące je wesołe zajączki, baranki, kurczaczki... Jest kolorowo, wiosennie i wesoło.

Ale czy ktoś z Was słyszał kiedyś Opowieść Wielkanocną? Nie?? My też nie. Właściwie to taka opowieść jeszcze chyba nigdy nie powstała! Najwyższa więc pora, żeby to zmienić i dać tym wszystkim wielkanocnym zwierzaczkom i roślinkom trochę przygód.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie w Niedzielę Palmową do Centrum Zarządzania Światem, gdzie dokonamy rzeczy niezwykłej! Stworzymy Opowieść Wielkanocną, której jeszcze nikt wcześniej nie słyszał i nikt już być może nie usłyszy, chyba że dzięki Wam! Nie może Was z nami zabraknąć!

Szczegóły