Jarosław Sacharski - zdjęcie

Jarosław Sacharski

9,5 / 10

48 oddanych głosów

Absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Współzałożyciel Grupy Dochodzeniowej. Współpracował m.in. z Teatrem Miejskim w Gdyni („Tramwaj zwany pożądaniem” reż. Piotr Kruszczyński), Teatrem Kamienica w Warszawie (spektakle „Szwindel” i „Botox”) i Teatrem Ochoty („Starucha” reż. Igor Gorzkowski). Od roku 2011 jest członkiem Studia Teatralnego Koło. W jego filmografii znajdują się role w filmach Krzysztofa Zanussiego, Jana Kidawy Błońskiego, Janusza Morgenszterana. W roku 2009 wraz z debiutującym reżyserem Maciejem Michalskim zrealizował pełnometrażowy film pt. „Królowa Śniegu”, gdzie zagrał główną rolę. Film zdobył dwie nagrody na Festiwalu Polskich Filmów w Los Angeles – za Najlepszą Produkcję Autorską i nagrodę im. Piotra Łazarkiewicza dla Młodego Talentu.

Poza filmem i działaniami stricte teatralnymi zajmuje się również piosenką aktorską. Jest finalistą konkursów „Pamiętajmy o Osieckiej” i „Festiwalu piosenki i ballady filmowej” w Toruniu.

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach | PREMIERA ONLINE

Komedia

Zapraszamy na specjalny, premierowy pokaz rejestracji spektaklu „Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach” --> LINK TUTAJ
W trzecim odcinku scenicznego przewodnika w serii scen przeplatanych piosenkami widzowie wybiorą się na wieczorną przechadzkę alejkami starego cmentarza.

Towarzyszyć im będzie roztargniony literat, którego z nastroju zadumy wyrwą nieoczekiwane spotkania. Nie do końca będzie jasne, czy postaci, które spotka to ludzie z krwi i kości czy może duchy ruin biblioteki, na której przed laty powstała nekropolia.

Szczegóły