Jacek Mureno - zdjęcie

Jacek Mureno

8,7 / 10

148 oddanych głosów

Aktor. W latach 1993-2000 występował w Teatrze Syrena w Warszawie. Od roku 2001 współpracuje ze stołecznym Teatrem Sabat.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

THE BEST OF SABAT

Rewia

Rewia jubileuszowa teatru sabat to przekrój artystycznych dokonań Małgorzaty Potockiej w dziedzinie rewii. W spektaklu usłyszą Państwo i zobaczą znakomite utwory z repertuaru m.in. Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, Andrea Bocellego, Cher, Celine Dion, Whitney Houston, Prince'a i wielu innych. Poczują Państwo klimat tanecznego Broadway’u, kolorowego Vegas, zmysłowego Moulin Rouge czy współczesnej Warszawy.

The Best of Sabat to znakomici wokaliści, wspaniały balet, tancerki akrobatyczne, brawurowo tańczony kankan oraz ponad 200 pięknych, barwnych kostiumów. To wszystko w wykonaniu całego zespołu teatru sabat, na czele z Królową Polskiej Rewii - Małgorzatą Potocką.

Szczegóły

LATA 20, LATA 30 - REWIA SZLAGIERÓW

Rewia

Spektakl stworzony z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Polski. Przypominamy Państwu piosenki, które towarzyszyły legionom marszałka Piłsudskiego z okresu Bitwy Warszawskiej, czyli Cudu nad Wisłą. Następnie przenosimy się do Warszawy szalonych lat 20 i 30, gdy mówiło się, że jest Paryżem wschodu. Przypominamy niezapomniane szlagiery repertuaru Hanki Ordonówny, Miry Zimińskiej, Zuli Pogorzelskiej, Jana Kiepury, Eugeniusza Bodo oraz Mieczysława Fogga i wielu innych.

Wszystko to w nowych aranżacjach muzycznych, wspaniałej choreografii, olśniewających kostiumach i multimedialnej scenografii z wykorzystaniem autentycznych i pamiątkowych zdjęć z tego okresu. Spektakl ten jest sentymentalnym i historycznym przypomnieniem lat XX-lecia międzywojennego.

Szczegóły

Pocałunki świata

Rewia

„POCAŁUNKI ŚWIATA” - to wielkie widowisko rewiowe, w którym pocałunek jest symbolem przyjaźni i łączenia się wszystkich krajów świata. Pocałunek, poprowadzi nas w muzyczno –baletową, pełną dynamiki podróż po świecie.

Na spektakl złożą się kolorowe sceny przepełnione piosenkami, muzyką i tańcem z różnych stron świata między innymi: z Ameryki, Japonii, Rosji, Szwecji, Krajów Arabskich, Krajów Latynoskich, Izraela, Australii, Polski i wielu innych ciekawych miejsc. Oprawę spektaklu tworzą pełne elegancji i piękna kostiumy oraz scenografia multimedialna przenosząca nas w miejsca znane na świecie. Spektakl jest wspaniałym widowiskiem dla publiczności międzynarodowej, wszystkie utworu muzyczne są śpiewane w oryginalnych językach. W spektaklu udział biorą: znakomici wokaliści, znani aktorzy scen warszawskich i jak zawsze tańczy słynny balet Sabat.

Szczegóły

PRZEBOJE ŚWIATA

Rewia

To pełna ekspresji rewiowa podróż przez Świat. Na spektakl składają się kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem z różnych stron świata, między innymi z Ameryki, Rosji, Szwecji, Krajów Latynoskich, Izraela, Francji, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Polski i wielu innych ciekawych miejsc. Oprawę spektaklu tworzą piękne kostiumy oraz scenografia multimedialna.

Spektakl jest wspaniałym widowiskiem dla publiczności międzynarodowej. Wszystkie utwory śpiewane są w oryginalnych językach. Udział biorą znakomici wokaliści, wspaniały balet i tancerki akrobatyczne.

Szczegóły

SHOW GIRLS

Rewia

Show Girls to rewia, kabaret, taniec i kostium w jednym. Ale przede wszystkim jest to triumf prawdziwej kobiecości, wdzięku, seksapilu i powabu. Zmysłowe cztery kobiety i wspaniałe tancerki w utworach o miłości, pełnych emocji namiętności i ekspresji tworzą niezapomniane widowisko o kobiecie. Gościnnie wystąpiła Paulla.

Szczegóły

Mureno i Nina Nu - recital "To Co Ważne"

Koncert

Najdotkliwiej, najpiękniej. Tak pisali o miłości czy przyjaźni Agnieszka Osiecka, Jacek Cygan, Marek Grechuta. "To Co Ważne" to recital dwójki artystów, którzy wielkimi przebojami nie tylko polskiej piosenki zaśpiewają o tym, czego potrzeba do dobrego, spokojnego życia.

Wystąpią:
Jacek Mureno – aktor i wokalista, gwiazda Teatru Sabat. Współpracował z Jerzym Gruzą, Grzegorzem Warchołem czy Maciejem Ślesickim.W przeszłości związany z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Wielkim i Teatrem Syrena w Warszawie oraz rockowym zespołem Przemyśl, którego był liderem. Oklaskiwany w tytułach takich jak: Skrzypek na dachu, Rewia Moja Miłość, Rozkwit i upadek miasta Mahagony, Powrót wielkiego Szu, Królowa Przedmieścia, Biedny B.B, Violetta Villas – superstar.

Nina Nu - aktorka i wokalistka, dwukrotnie nominowana do muzycznej nagrody Fryderyk, laureatka III miejsca Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Współpracowała z Teatrem Syrena, DTV Jacka Fedorowicza czy Kabarecikiem Olgi Lipińskiej. Brała udział w projektach: Analog, Ha – Dwa- O!, Wiolonczele z Miasta czy Żywiołak. Obecnie koncertuje jako Nina Nu, jest członkinią kolektywu improwizatorskiego Grupa Ludzi, kooperacji artystycznej Mariusz Szczygieł & Res Factum (Projekt Prawda Muzycznie) oraz babskiej spółki Babainu.

Szczegóły