Grzegorz Grzywacz - zdjęcie

Grzegorz Grzywacz

8,2 / 10

28 oddanych głosów

Aktor i mim. Złożył egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu przed Komisją ZASP.

W latach 1982-2004 występował w Teatrze Żydowskim w Warszawie, z którym nadal współpracuje. Występuje także w warszawskim Teatrze Królewskim Muzeum Pałacu w Wilanowie.

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Królowa Śniegu

Dla dzieci

Marionetki, muzyka i jedna z najpiękniejszych baśni H. Ch. Andersena. Interaktywny spektakl jest doskonałą okazją do wprowadzenia dziecka w świat teatru. Opowie historię dwóch miłości. Tej ciepłej - Gerdy i Kaja i całkiem innej...mroźnej. Kim jest KrólowaŚniegu? Na to pytanie widzowie spróbują odpowiedzieć sami.

Spektakl dla dzieci w wieku 5 +.

Szczegóły

Kot w butach

Dla dzieci

Słynna baśń ludowa, której polskich rymów poszukał genialny Jan Brzechwa.

Szczegóły

Historyja miłości Jana i Marysieńki kuchnią przeplatana

Dla dzieci

Trupa wędrownych aktorów przybywa na dwór królewski. Porcelanowe marionetki opowiedzą o niezwykłej miłości Jana Sobieskiego i Marysieńki, a autentyczne przepisy kulinarne, które udało się odczytać ze starodruków, dodadzą pikanterii całej historii. Aktorzy występują w historycznych kostiumach, a w XVII wiek przeniesie nas francuska muzyka, której słuchano wtedy w Pałacu w Wilanowie.

Spektakl został nagrodzony na XIV Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Mołdawska Lalka (Winnica, Ukraina) . Otrzymał nagrodę za najlepszy spektakl aktorski, najlepszą scenografię , oraz za najlepszą oprawę muzyczną.

Spektakl przeznaczony dla dzieci powyżej 4 lat.

Szczegóły