Grażyna Rogowska - zdjęcie

Grażyna Rogowska

8,3 / 10

22 oddanych głosów

Wiek: 49 lat

Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie.

W roku 1998 zdobyła tytuł magistra sztuki na Wydziale Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie.

Dyplom aktorski Związku Artystów Scen Polskich w kategorii aktorka dramatu, zdobyła w roku 1997.

Studio Aktorskie AS w Warszawie ukończyła w roku 1992.

"Teatr daje mi powód do nieustannego zastanawiania się nad istotą życia, śmierci, istnienia. Lubię analizować rzeczywistość. Sam teatr do tego nie wystarcza, dlatego zrobiłam podyplomowe studia filozoficzne i zaczęłam studia doktoranckie."

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Pinokio

Dla dzieci


W celu ochrony zdrowia wszystkich uczestników spektaklu bardzo prosimy aby przed przyjściem do Teatru Capitol zapoznać się z obowiązującym regulaminem oraz wydrukować i wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie należy zabrać ze sobą i wręczyć przed wejściem do Teatru pracownikowi Obsługi Widowni.
Państwa dane będą zabezpieczone zgodnie z RODO i użyte jedynie w razie wystąpienia takiej potrzeby do ochrony zdrowia publicznego.
W przypadku grup zorganizowanych i spektakli dla najmłodszych Widzów oświadczenie wraz z listą obecności uczestników wypełnia i podpisuje opiekun grupy.

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa --> Kliknij Tutaj

Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia --> Kliknij Tutaj

_______________________

Teatralna adaptacja znanej na całym świecie bajki. To przepiękna i wzruszająca opowieść o wystruganym z magicznego drewna pajacyku, który staje się prawdziwym chłopcem.

Gdy poczciwy stolarz Gepetto tworzy Pinokia, ten od razu skacze, śmieje się, płacze i psoci jak prawdziwe dziecko. Jednak jego serce nic nie czuje. Gdy Dobra Wróżka ożywia pajacyka, musi on sam nauczyć się żyć w świecie wielu pokus. Na własnych błędach będzie poznawał dobro i zło. Z początku skupiony wyłącznie na sobie, uciekający od problemów i odpowiedzialności łobuziak, zachłystuje się wolnością. Pragnie być szczęśliwy za wszelką cenę i nie oglądać się na innych. Z czasem jednak dowie się, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze.

Pełna zabawnych przygód historia Pinokia niesie ponadczasowe wartości oraz naukę dla nas samych.

Przedstawienie przeznaczone dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Szczegóły