Ewa Ostrowska-Kunert - zdjęcie

Ewa Ostrowska-Kunert

7,9 / 10

184 oddanych głosów

Aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka londyńskiego Actor's Temple, specjalizującego się w technice Sanforda Meisnera w Actor’s Temple, w Londynie pod okiem Garego Condes’a.

Współzałożycielka Fundacji i studia Drama Point.

Produkuje spektakle,uczy gościnnie w Szkole Impro oraz AktoRstudio.

Prowadzi warsztaty aktorskie pod nazwą Ewa Ostrowska Kunert Actress&Coach.

Spektakle z udziałem tego aktora:

Wniebowzięte. Komedia lotnicza

Komedia

Dwie stewardessy. Jeden hotel. Jedna szalona noc. Jedno marzenie... I coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia!
Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to Kapitan Jacek? A może wszystko tu nie jest tym, czym się wydaje? Prosimy zapiąć pasy i nie rozpinać ich, dopóki spektakl nie przestanie kołować na dobre!

Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.
Dziękujemy Domowi Kultury Praga za użyczenie nagrania.

Szczegóły

Gabinet

Komedia

"Gabinet" czyli terapia śmiechem!
Przed terapeutką Kasią Cieplak noc pełna emocji. Do jej gabinetu trafia tajemnicza VIP-ka z bardzo nietypowym problemem. Tak zaczyna się pełna zwrotów akcji sesja, prowadząca przez nocny klub, wspomnienia pierwszych randek i... basen Pedro Almodovara.
Czy Kasi uda się znaleźć sposób na Julię? Kto tu komu pomaga? A może ta „terapia“ jest tylko podstępem? Podczas tej szalonej sesji pewny jest tylko śmiech widowni!

Szczegóły

Szczekające psy

Dramat psychologiczny

Premiera sztuki, która zdobyła międzynarodowe uznanie. "Dogs Barking" Richarda Zajdlic’a po raz pierwszy w Polsce.
Portret wielkomiejskich karierowiczów umiejscowiony w latach ’90 w Londynie, w niczym nie odbiega od dzisiejszego krajobrazu Warszawy. Akcja rozgrywa się w mieszkaniu 30-letniej Alex, ktora próbuje rozwiązać sprawy mieszkaniowe ze swoim byłym partnerem - Niel’em. Emocjonalna przemoc, którą bohaterzy zaczynają wobec siebie stosować eskaluje. Autor bierze pod lupę relację romantyczną, siostrzaną i przyjacielską, doprowadzając swoich bohaterów do wściekłości na miarę tytułowych psów. Spektakl dla widzów dorosłych.

Szczegóły

Z cyklu Inne Tematy: Płonie ognisko

Komedia

Wytwórnia KDiT // Komedie Dramaty inne Tematy
zapraszają na...wspólne ognisko!
Nietypowe - bo w piwnicy Centrum Zarządzania Swiatem.

Każdy z nas pamięta czasy, kiedy opowiadało się historie przy ognisku - od anegdot, przez największe wtopy, po historie o duchach. Tutaj będzie na to miejsce - każdy będzie miał szansę opowiedzieć swoja historię czyli swoje komedie i dramaty z życia.
Reguły są proste - głos ma ten, kto trzyma kij od kiełbaski.
O dobrą atmosferę zadbają dziewczyny z Wytwórni KDiT - Ewa Ostrowska - Kunert i Monika Nowogrodzka. Same też opowiedzą swoje historie.
Będzie ognisko, poduchy, koce, grzaniec na barze i dużo śmiechu

Nie może Was zabraknąć.

Szczegóły