Ewa Ostrowska-Kunert - zdjęcie

Ewa Ostrowska-Kunert

7,9 / 10

148 oddanych głosów

Aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka londyńskiego Actor's Temple, specjalizującego się w technice Sanforda Meisnera w Actor’s Temple, w Londynie pod okiem Garego Condes’a.

Współzałożycielka Fundacji i studia Drama Point.

Produkuje spektakle,uczy gościnnie w Szkole Impro oraz AktoRstudio.

Prowadzi warsztaty aktorskie pod nazwą Ewa Ostrowska Kunert Actress&Coach.

Spektakle z udziałem tego aktora:

Szczekające psy

Dramat psychologiczny

Premiera sztuki, która zdobyła międzynarodowe uznanie. "Dogs Barking" Richarda Zajdlic’a po raz pierwszy w Polsce.
Portret wielkomiejskich karierowiczów umiejscowiony w latach ’90 w Londynie, w niczym nie odbiega od dzisiejszego krajobrazu Warszawy. Akcja rozgrywa się w mieszkaniu 30-letniej Alex, ktora próbuje rozwiązać sprawy mieszkaniowe ze swoim byłym partnerem - Niel’em. Emocjonalna przemoc, którą bohaterzy zaczynają wobec siebie stosować eskaluje. Autor bierze pod lupę relację romantyczną, siostrzaną i przyjacielską, doprowadzając swoich bohaterów do wściekłości na miarę tytułowych psów. Spektakl dla widzów dorosłych.

Szczegóły

Wniebowzięte. Komedia lotnicza

Komedia

Dwie stewardessy. Jeden hotel. Jedna szalona noc. Jedno marzenie... i coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia!

Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to Kapitan Jacek? A może wszystko tu nie jest tym, czym się wydaje? Prosimy zapiąć pasy i nie rozpinać ich, dopóki spektakl nie przestanie kołować na dobre!

Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.

Szczegóły

Gabinet. Komedia politycznie niepoprawna

Komedia

Spektakl "Gabinet. Komedia Politycznie Niepoprawna" - wydarzenie specjalne!

Dlaczego specjalne?
Ponieważ nagrywamy trailer spektaklu - w związku z tym mamy dla Was niespodziankę:
oprócz samego spektaklu na scenie pojawi się również w roli Gospodarza Sceny Karol Kopiec! A to wszystko w promocyjniej cenie.

PILNE. Premier Polski ma problem… ze sobą! Premier Julia Zawadka musi obronić swój gabinet przed sejmowym votum nieufności. Ale żeby jej się to udało, najpierw musi zaufać sobie. Czy pomoże jej w tym Kasia Cieplak i jej bardzo niepoprawne metody? A może w tej szalonej sesji terapeutycznej maczała ręce opozycja? Zapraszamy na wizytę w Gabinecie, gdzie polityka miesza się z terapią, sejm z klubem nocnym, a władza ze śmiechem!

Szczegóły