Ewa Kuklińska - zdjęcie

Ewa Kuklińska

10,0 / 10

1 oddany głos

Data urodzenia:
26-12-1951 (68 lat)

Polska aktorka, tancerka, choreograf i piosenkarka. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz L'Académie Internationale de la Danse i Schola Cantorum w Paryżu. Jako tancerka współpracowała z Teatrem Wielkim, Teatrem Syrena oraz grupami baletowymi Naya - Naya i Sabat. Jako wokalistka debiutowała 19 listopada 1977, w programie Telewizji Polskiej "Bardzo przyjemny wieczór". Jako choreograf opracowała i przygotowała kilkadziesiąt prac dla teatru, filmu, telewizji i estrady. Jako piosenkarka nagrała kilka płyt oraz koncertowała w Europie, Ameryce Północnej i Australii. W latach 1979–1997 związana była z Teatrem Syrena w Warszawie.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Koncert na wiele serc

Koncert

Każdy artysta ma świetnie wyglądać. Każdy artysta ma być sprawny. Każdy ma nas bawić i zachwycać. A co, jeśli łamie rękę, nadwyręża kręgosłup, naciąga ścięgna? Wtedy wymaga rehabilitacji.

Zapraszamy serdecznie na koncert charytatywny ,,Artyści Artystom – Koncert na wiele serc”. Udział w koncercie potwierdziło wiele gwiazd polskiej sceny i estrady. Będzie to wyjątkowa edycja świąteczna. Całkowity dochód przeznaczony jest na projekt Ewy Kuklińskiej ,,Uwaga Schody!” Program Rehabilitacji i Fizjoterapii Artystów.

Szczegóły